Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 22.06.2019, Uskutečněno: 22.06.2019, Zhlédnuto: 11x

Na první zkušenost s většími závody jsem se hrozně těšil,neměl jsem žádny očekávání ohledně výsledků,jen jsem si to chtěl užít,prožít tu atmosféru s diváky a dostat ze sebe maximum na trati. Trať mi sedla,až teda na vracečku,kterou sem snad nikdy netrefil :D Hrbolatá,vysoké žluté obrubníky,nic na co bych nebyl zvyklý z provozu z našich cest,takže mi konečně ježdění v provozu bylo na okruhu k něčemu dobré :D.Netušil jsem,jaké zázemí bude v depu,ale byl jsem překvapenej,super záchody,super sprchy,jídlo,pití včetně točeného Radlera..to by se i v Hořicích mohli naučit a né na akci plné řidíčů nemít točené nealko pivo.Postrádal jsem nějaký info reprák i v depu,ale celý víkend se na minutu dařilo držet harmonogram,takže nebyl vlastně potřeba...v pátek jsme jeli 3 jízdy,z toho třetí byla kvalifikační,postupně jsem zrychloval a pátek jsem zakončil na šestém místě.v Sobotu nás čekala druhá kvalifikace a závod.V kvalifikaci jsem si udělal místo a zkusil zatáhnout co to šlo..povedlo se..Překvapilo mě,že po zjištění,že jsem se kvalifikoval na 5. místě,mezi takovými známými jmény, jsem nebyl nervózní ..a to je divny,jelikož jindy před závody skoro zvracím ? Závody jsme měli vypsané na 15 kol. Sobotní závod jsem odstartoval dobře ,držel si páté místo za Pepou Ježovicou,ale po pár kolech bylo přerušeno kvůli dvojnásobnému pádu...po té byl závod restartován na pouhých 7 kol,což znamenalo jen 7 minut na to něco předvést.Po startu mě předjelo pár motorek,nějak jsem se nemohl opět dostat do tempa..nakonec jsem ale zabojoval a v cíli z toho bylo myslím že skvělé čtvrté místo. V neděli jsme měli ráno jednu rozjížďku a odpoledne závod. Bohužel na trénink nám zapršelo,takže tam se moc vymyslet nedalo,tak byl závod bez rozježdění. Závod jsem ukončil pár kol před cílem kvůli pádu,ze šestého místa,nejspíš kvůli své blbosti,kdy jsem ignoroval varování od podvozku a nepřenastavil ho,přeci jen hrbolaté letiště není vyžehlený drom..časy jsem měl sekundu za Veckem i Slobodou,což není špatné...ale i přes ten konec to byl zážitek,už to byla jiná atmosféra než na dromu,mít u sebe mechanika Peťu,co se o mě staral bylo taky super..díky i těm co mě přijeli podpořit,nebo těm,co mě podpořili aspoň na dálku online...tak že by to byl můj nový směr...?

první závod

druhá závod

Kamikadze-Ace (3406) napsal 23.06.2019 v 21:01

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020