Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 07.07.2019, Uskutečněno: 07.07.2019, Zhlédnuto: 29x

Je sice hezké,když má člověk ohlins...ale celá značka je k ničemu,když je špatně nastavená a nefunguje jak má...konkrétně já se potýkal s nastavením předku,kdy pružiny nevyhovovaly mé váze a chodil jsem neustále po dorazech..nejsem sice muší váha,ale zároveň se snažím i nebýt otesánek a mých 80kg+ nějakých 10 kg výstroj bylo i tak na originální pružiny moc..ale třeba už byly i unavené...dali jsme tedy tvrdší pružiny,místo 9Nm,tak 10Nm... a teď je nastavení SAGU někde v jejich polovině,jak má být..před tím jsem musel mít utáhlé téměř na doraz a to už samozřejmě ztrácí i tu správnou funkci...

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020