Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 10.07.2018, Uskutečněno: 10.07.2018, Zhlédnuto: 14x

První den,první jízda,rozlámanej po noci a hned na osobáku..Takže samozřejmě velké očekávání,kam až se posunu. No bohužel jsem se zasekl a celý den se motal okolo stejných časů..neztrácel jsem naději a doufal jsem v progres druhý den,přišla první kvalifikace,kdy jsem nedal ani jedno měřené kolo kvůli hromadnému pádu..ve druhé kvalifikaci jsem zajel 2:18 ,což znamenalo překvapivě 6. pozici na startu a ve třetí kvalifikaci mi odešlo rychlořazení,s tím že už od rána mi motorka nestartovala,to na náladě určitě nepřidalo..nezbývalo nic jiného než se nechat roztlačit,odpojil jsem rychlořazení a vyrazil do závodu. Překvapilo mě,že při řazení klasickým způsobem jsem měl maximálku o 10km/h menší,což je dost..opět mi trvalo než jsem v závodě chytil tempo a až se tak stalo,bylo už pozdě a byl opět těsný finish jako minulé Brno,tentokrát pro mě na 7.pozici.Brno mi moc nejde,ale člověk musí být trpělivej,někdo holk dělá velké skoky a někdo jen krůčky...Je problém sehnat servis,co by se na to vrhl hned,ale podařilo se mi,tak snad se vše podaří vyřešit do Mostu,kam se hodně těším

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020