renocar_unor

Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 04.09.2018, Uskutečněno: 04.09.2018, Zhlédnuto: 15x

29.8. jsem vyrazil do Brna na ,,mistrovství ČR s dafitem,, abych během skoro dvouměsíční pauzy potrénoval na finále u Raceczechu. Jelikož byly problémy s doručením spojky(plechy jdou sehnat pouze originál a přišly mi na novej model daytony...),na drom jsem vyrazil s rozdělanou motorkou a spojku montoval až večer na místě. Ještě ten večer po příjezdu jsem si stihl na jednu jízdu vyzkoušet RSV4 r..která má překvapivě moc nenadchla. Další den nás čekaly z rána kvalifikace,bohužel s časem 2:17 jsem byl tak akorát na hranici skupin A a B,ale ještě jsem zapadal do B,což byla hrůza,každej kdo má šestku určitě zná ten marnej boj s litrama,kdy je vemeš v zatáčče venkem,s prstem v prdeli,ale na rovině ti to vrátí a v zatáčce tě zase zbrzdí,že z toho skoro spadneš,jak ztratí rychlost..kolikrát si říkám,jestli ti lidi mají vůbec nějakou soudnost,že si koupí ty nejlepší superbiky,nadupané elektronikou a pak předvádí tohle...takže v kvalifikaci i s těmito souboji se mi podařilo zajet pouze 2:17.1 a to znamenalo až 20. místo na startu z nějakých 55 motorek. Kde prvních 15 jelo 2:14 a níž,prostě masakr..první zatáčku po startu jsem měl slabou,jelikož se na závod ochladilo a v zahřívacím kole jsem neměl moc dobrý pocit z předku..ale na áčku jsem si na brzdy vzal pozice zpět a i nějaké získal..pak se chvíli nic nedělo,skupinka mi poodjela..v tom jsem ale zajel 2:17 a v následujícím kole skupinku rychle dotáhl,to mi hlavou blesklo,že konečně prolomím tu hranici 2:17 a chtěl jsem dvě motorky před sebou předjet co nejrychleji a upalovat dál.Takže to, že pojedu na pohodu šlo rychle stranou a přemohl mě můj závodnický démon. Pro předjetí jsem si vybral své oblíbené místo,kde snad v každém tréninku někoho předjedu-levá,na rovinku na stadionu. Bohužel dvě motorky zaráz byly asi velké sousto,klasicky z dvojité pravé zarvu za plyn a upaluju přímo na protější obrubník,jednu motorku beru v klidu,ale pak vidím,že ta první mě začíná z venku zavírat,první co mě napadne je,že se musím udržet na obrubníku,ať mě to nevynese do něj a že se tam vlezem. Plán to byl pěknej,ale v tom uchcal předek a už následovala spousta ran do hlavy,v četně rány od fosforové r6,která se mi už nedokázala vyhnout..jezdci jsem se omluvil,ale i přesto jsem názoru,že to vyloženě prasárna nebyla. Na trénink by to bylo asi ostřejší,ale do závodu to prostě patří. Každopádně hned na okruhu jsem absolvoval rentgen a hned dostal sádru-zlomené zápěstí..což znamená,že finále,na které jsem chtěl potrénovat,se nezúčastním

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020