bmw_stratos_kveten

Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 12.5.2019

6.-7.5.2019 - Brno/Raceczech

Vloženo: 15.05.2019, Uskutečněno: 15.05.2019, Zhlédnuto: 238x

První okruh letošní sezóny a zároveň první po 8 měsících je za náma..a nezačalo nám to vůbec dobře...první den z rána mokro,takže dvě jízdy vynechané..ve třetí zase pro změnu problém s brzdovou pumpu na předku... potom celý den trať okolo 7 stupňů a vítr,ale už sucho..čas pouhých 2:20,nenasvědčoval,že by to mohla být úspěšná štace...závodní den byl co se týče počasí dost podobný,jen bylo o pár stupňů tepleji,ale nic,co by mé hlavě pomohlo zrychlit :D celkově se ale jezdilo pomaleji,takže jsem v tom nebyl určitě sám...svědčilo o tom i to,že s kvalifikačním časem 2:19.0 jsem se postavil na startu do první řady,na druhé místo z nějakých 45 motorek..no..před závodem jsem málem zvracel z toho zjištění a nervozity Start se povedl,ale po loňském pádu jsem byl hooodně opatrný v soubojích,propadl jsem se během prvních zatáček na páté místo a čekal jsem,co se bude dít...kluci mi neujeli a viděl jsem,že mi po zimě i motorka hezky jede..takže se mi podařilo je relativně bezpečně předjet a upaloval jsem,co sem v danej moment dokazal nakonec z toho i v cíli bylo druhé místo se stabilními časy 2:18.Jsem za to hodně rád,protože pohár z Brna je prostě pohár z Brna Dojezdové kolo po projetí cílem bylo plné emocí,to nepopírám
video ze závodu,bohužel není celé,ale naštěstí odešla baterka,až bylo po soubojích

Komentáře k zápisu
Pedl napsal 20.05.2019 v 22:01

Dablicek200Mph napsal 18.05.2019 v 16:43

Pěkně

• servis,ladění a opravy

jen co přestala bolet ruka,tak ještě se sádrou jsem se vrhl na rozebírání motorky,opravy kapot..mezitím jsem motorku odvezl do Břeclavi k Pepovi-Pepoš-moto..kde udělal běžný servis jako

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.05.2019
    Uskutečněno: 02.05.2019
  • předčasný konec sezóny

29.8. jsem vyrazil do Brna na ,,mistrovství ČR s dafitem,, abych během skoro dvouměsíční pauzy potrénoval na finále u Raceczechu. Jelikož byly problémy s doručením spojky(plechy jdou sehn

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • 30.-31.7.2018 - Most/Raceczech

První a zároveň poslední letošní Most,ve kterém jsem se chtěl předvést, navázal na problémy z Brna a nezačal dobře už po cestě,kdy byl defekt na karavanu. V mostě pak vše šlapalo,i

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.08.2018