renocar_unor

Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 15.05.2019, Uskutečněno: 15.05.2019, Zhlédnuto: 15x

První okruh letošní sezóny a zároveň první po 8 měsících je za náma..a nezačalo nám to vůbec dobře...první den z rána mokro,takže dvě jízdy vynechané..ve třetí zase pro změnu problém s brzdovou pumpu na předku... potom celý den trať okolo 7 stupňů a vítr,ale už sucho..čas pouhých 2:20,nenasvědčoval,že by to mohla být úspěšná štace...závodní den byl co se týče počasí dost podobný,jen bylo o pár stupňů tepleji,ale nic,co by mé hlavě pomohlo zrychlit :D celkově se ale jezdilo pomaleji,takže jsem v tom nebyl určitě sám...svědčilo o tom i to,že s kvalifikačním časem 2:19.0 jsem se postavil na startu do první řady,na druhé místo z nějakých 45 motorek..no..před závodem jsem málem zvracel z toho zjištění a nervozity Start se povedl,ale po loňském pádu jsem byl hooodně opatrný v soubojích,propadl jsem se během prvních zatáček na páté místo a čekal jsem,co se bude dít...kluci mi neujeli a viděl jsem,že mi po zimě i motorka hezky jede..takže se mi podařilo je relativně bezpečně předjet a upaloval jsem,co sem v danej moment dokazal nakonec z toho i v cíli bylo druhé místo se stabilními časy 2:18.Jsem za to hodně rád,protože pohár z Brna je prostě pohár z Brna Dojezdové kolo po projetí cílem bylo plné emocí,to nepopírám
video ze závodu,bohužel není celé,ale naštěstí odešla baterka,až bylo po soubojích

Pedl (174) napsal 20.05.2019 v 22:01

Dablicek200Mph (298) napsal 18.05.2019 v 16:43

Pěkně

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020