Honda NTV 650 Deauville (2001)

Vlastník Magnas
Vloženo 17.2.2014
Aktualizováno 17.2.2014

Pohodový cesťáček na srazy, projetí i delší cesty. Svižnější svezení ale také umožňuje.

První dojmy - Před koupí jsem se projel na stejné motorce a padla do ruky a i velikosti. Hodně rozhodl i kardan. po letech špiňení s řetězem na minulých motorkách je tpohle opravdu "bezúdržbová" motorka.

Doplňky na motorce - Dodělaný audiosystém: voděodolné reproduktory instalované do palubní desky na místo originálních repro, zesilovač a přehravač MP3 umístěný v zamykací schránce.
Malý nosič na bagáž.

Cestovní stroj pro menší postavy (pro mne), výkonově vyhovuje na pohodové cestování ale i vyšší cest. průměry nejsou problém.
Dvouválcový motor do V je dostatečně pružný a nízké otáčky mu nevadí, dá se pohodově bublat na 4. po městě.
Pro menší postavy plně vyhovuje ikapotáž, pro vyšší jezdce je nutností vyšší plexi.
Komu nevyhovuje litřáž kufrů, tak lze sehnat širší víka, taktéž jiné cestovní doplňky, jako vyšší plexi, chrániče rukou, polokapotáž otoru apod.

stefanik
stefanik napsal 22.11.14 v 15:02

Hondasl
Hondasl napsal 20.02.14 v 13:41

Nazdar draku. Já už myslel žes s motorkama sekl . Ani na Topolné tě nebylo vidět

Milan1963
Milan1963 napsal 18.02.14 v 12:00

Pěkná motorka, pro celší cesty asi ideální. Posílám 10 bodů...