Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník MedaSV
Vloženo 2.4.2006
Aktualizováno 18.4.2018

První dojmy - Tak začínám s ní čtvrtou sezónu a nemůžu říct,že už by mě nebavila.Občas si sice řikám,že už by to chtělo litra,ale pak mě to zase rychle přejde.Přidal sem laďák a zvuk je super.Jinak klín,ktytka sedla,kour.plexi,carbon blinkry,chrom.mřížka chladiče.

Cesty: Itálie,Chorvatsko,Slovensko 2x,Alpy 3x

Cestopis: Cestopisy na www.motovlasim.ic.cz

vanPetross
vanPetross napsal 27.05.11 v 13:27

Čau, četl sem si ty tvoje zápisky z dovolených a je to fakt pecka! To se ti povedlo - dobré a zábavné čtení, hned sem chytl slinu na nějakou tu moto dovču Jinak pěkná mašina

Marex
Marex napsal 30.01.09 v 11:46

Dobrá volba! Super véčko!

Šády
Šády napsal 31.12.08 v 08:28

Ahoj SV nádhera a jak říkáš SUZUKI forever ! Docela sportovní svezeníčko ??

smazany41634
smazany41634 napsal 08.05.07 v 10:33

dík za komentář

RosSV
RosSV napsal 24.03.07 v 21:27

Ahoj,<br />
organizuji motosraz Motor Bike Show Morava u Olomouce, v termínu 8.-10.6. 2007. <br />
<br />
Na akci chci jako majitel Suzuki SV 650 S (laďák Tenax) pozvat ke klubovému setkání další majitele této kultovní značky.<br />
<br />
Jedna ze soutěží bude - O nejhlučnější motocykl, a bude tam celkem zajímavý další program a hudební produkce (Stránka srazu http://web.iol.cz/motosraz/ ).<br />
<br />
Pokud máš zájem, zaregistruj se na tomto portálu na uvedenou akci na: http://akce.motorka...l&amp;IDAkce=860 <br />
S pozdravem<br />
Rosťa<br />