Honda X 11 (2001)

Aktualizováno 24.7.2011

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Servis

...dnes dokončen servis: - nový olej - plná syntetika - olejový filtr - vzduchový filtr - nová řetězová sada - nové hefty - vyčištěny brzdové třmeny - nové pneu - obě vše tady: http://www.moto-melnik.cz/

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 12.04.2013
  • Nová baterka

Kluci děkuji za vaši plodnou diskuzi na fóru...stalo se, že jsem takhle najednou nemohl na vyjížďce nastartovat a musel jsem se spolehnout na kopeček, díky kterému jsem mašinu nahodil. Přečetl jsem si diskuzi o své X11 a

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.08.2011
    Uskutečněno: 21.08.2011
  • Návrat do minulosti.....

...trochu zvláštní nadpis, ale nemohl jsem si pomoct. Dnes byl krásný den a tak nebylo nic lepšího, než si posadit batůžek na mašinu a vyrazit na projižďku. Jelikož jezdím první sezónu a pořád ctím, že mám velké rezervy,

Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011
  • Výlet do Pekelných dolů

Po dlouhým období deště konečně zase vykoukl z mraků puchýř a tak hurá na výlet...vytáhlijsme motohadry a otázka zněla : Kam? Co takhle zkusit Pekelný doly...slovo dalo slovo a už jedeme. Trasu z Mělníka do Dubé, Zahrádk

Vloženo: 24.07.2011
    Uskutečněno: 24.07.2011
  • Tzv.: okolo komína

..je to už dýl, ale není čas to sem dávat. Vyrazil jsem za pěkného počasí jen tak bloumat kolem Mělníka a napadlo se opět projet po ostrově:-) Tzn. z Mělníka přes Hořín, kolem plavebního kanálu do Lužce. Cestou minete fa

Vloženo: 09.07.2011
    Uskutečněno: 09.07.2011
  • ...zase Kokořínsko

...tak jsem se svezl zase tam, kde se mi to líbilo a přináším trochu náladových fotek. Cestou jsem to vzal po ostrovní komunikaci mezi Vltavou a plavebním kanálem. Počasí ideální, silnice ve stejném stavu jako posledně.

Vloženo: 19.04.2011
    Uskutečněno: 19.04.2011
  • 1. jízda

Vysněnou motorku jsem si dovezl 1.4.2011 na korbě kamarádovýho pick-upu domů do garáže a protože jsem měl svrbění v prstech a nártech, tak hned 3 jsme naplánovali malou seznamovací vyjížďku. Vzhledem k tomu, že jsem byl

Vloženo: 19.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011