Honda X 11 (2001)

Vlastník kubajzxxl
Vloženo 4.4.2011
Aktualizováno 24.7.2011

Vloženo: 19.04.2011, Uskutečněno: 03.04.2011, Zhlédnuto: 6x

Vysněnou motorku jsem si dovezl 1.4.2011 na korbě kamarádovýho pick-upu domů do garáže a protože jsem měl svrbění v prstech a nártech, tak hned 3 jsme naplánovali malou seznamovací vyjížďku. Vzhledem k tomu, že jsem byl krapánek nervózní z toho jak si budu s motorkou rozumnět, tak jsem bohužel zapomněl vzít foťák.
Sraz byl kolem oběda na Mělníku v centru, vyrazili jsme na trasu Mělník, Lhotka, Mšeno - Ráj, Blatečky, Dubá, Ždírec, Jestřebice, Vysoká, Mělník, podél Labe do Račic, Roudnice, do Litoměřic a zpět na Mělník kolem hory Říp. Počasí bylo ideální, svítilo sluníčko, ale nebylo vedro.
Příště si vezmu alespoň telefon, abych vm mohl ukázat fotky, protože Kokořínsko je opravdu nádherný. Pravda, je jsou tu trochu horší dilnice (listí, písek), ale dá se to na pohodu. Občerstvovacích stanic je taky dost...takže se třeba někdy potkáme.

• Servis

...dnes dokončen servis: - nový olej - plná syntetika - olejový filtr - vzduchový filtr - nová řetězová sada - nové hefty - vyčištěny brzdové třmeny - nové pneu - obě vše tady: http://www.moto-melnik.cz/

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 12.04.2013
  • Nová baterka

Kluci děkuji za vaši plodnou diskuzi na fóru...stalo se, že jsem takhle najednou nemohl na vyjížďce nastartovat a musel jsem se spolehnout na kopeček, díky kterému jsem mašinu nahodil. Přečetl jsem si diskuzi o své X11 a

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.08.2011
    Uskutečněno: 21.08.2011
  • Návrat do minulosti.....

...trochu zvláštní nadpis, ale nemohl jsem si pomoct. Dnes byl krásný den a tak nebylo nic lepšího, než si posadit batůžek na mašinu a vyrazit na projižďku. Jelikož jezdím první sezónu a pořád ctím, že mám velké rezervy,

Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011