Honda X 11 (2001)

Vlastník kubajzxxl
Vloženo 4.4.2011
Aktualizováno 24.7.2011

Jednoduše krásná. Velká dospělá motorka s krásným zátahem. Na místě se sice projevuje její váha, ale po rozjetí je to radost. Motor má síly na rozdávání a záleží jen na mě jestli chci nebo nechci řadit. Zrychlení je taky ohromný.

...je to pár dnů, co jsem si ji přivezl do garáže, přesně 1.4 na apríla z bazaru EXTRAMOTOR v Praze na Č. Mostě. Zatím se seznamujeme, ale už teď jsem nadšený. Máme za sebou 1. vyjížďku, cca 200 km a je to super. Těch kilometrů pozvolna přibývá a s tím i zkušenosti. Motorka ma exelentní průběh zátahu motoru, žádný kopance. Řazení je přesný, škoda že chybí ukazatel zařatenýho kvaltu. Spotřeba cca 6,5 l/100km...na 1100ccm dost slušný. Stále se zžívám s tím duálním brzdovým systémem, zatím bez výraznýho pocitu.
Moto má najeto nějakých 38t km, což není ani moc ani málo. Docela mi vyhovuje, že ji nemusím vytáčet jak supersporta a když chci, tak si užívám pohodičku.

Po pár krátkých vyjížďkách po kokořínsku a Roudnicku se mi snad líbí ještě víc. Zatáčky super, ty naše silnice zvládá s přehledem, manipulace na místě dle očekávání trošku horší, ale stačí se rozjet.

Po ujetí cca 1000 km jsem se s ní už dost sžil. Akcelerace je neskutečná, mašina má zátah pěkně od spodu, je to neskutečná síla. Teď se snažím vypilovat průjezd zatáčkami.

Žáža.
Žáža. napsal 05.03.12 v 18:08

Jako batůžkovi se mi jezdilo báječně...uvidíme jak se nám bude jezdit vedle sebe

smartin1
smartin1 napsal 24.07.11 v 17:20

Solidní kus železa 10b určitě. A koukám že si byl u nás v jeskyních

Mach1
Mach1 napsal 14.04.11 v 17:43

DMoc dobrá volba,výborná strojovna.Budeš maximálně spokojenej .Za 10b

kubajzxxl
kubajzxxl napsal 12.04.11 v 11:16

..díky, skutečně se na ní necítím jak medvěd na tříkolce

Ben-harmonika
Ben-harmonika napsal 10.04.11 v 00:27