Honda X 11 (2002)

Vlastník MichalVL
Vloženo 28.10.2016
Aktualizováno 2.6.2023

Je obrovska. Je silna. A je docela tezka Ale jede. Hlavne splneny sen a to je "dospela motorka"

První dojmy - Moje prvni dojmy,kdyz jsem odjizdel od prodejce byly neutralni. Ani me to moc nenadchlo,kdyz sem presedl ze zr7. Naopak. Zvuk sem si rikal nic moc a je to obrovsky,na tom nemuzu jezdit s moji vyskou a vahou :-D

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodna si myslim pro kazdyho,kdo uz neco sedlal a ma rozum. Skrz vahu asi ne pro zeny. Vazi tusim okolo 230 Kg.

Doplňky na motorce - Packy rutan zalamovaci,padaky to same. Dokoupil jsem drzak kufru,kterej je hodne velkej mazec sehnat. Timto bych chtel podekovat kamaradovi,ktery mi se vsim pomaha a drzak mi sehnal. Jeste napisu Jeziskovi o kufr a je to Vic neplanuji.
Nalepil jsem prouzky na kola a docela se mi libi.

Cim dyl ji mam a cim vic mam najeto,tim je to lepsi a zvykame si na sebe. Z kraje jsem si rikal,ze i ten vykon se nezda tak brutalni jak jsem slysel a cetl. Ale staci ji vic vytocil a zacne peklo. Clovek ma problem se udrzet Tak ze z meho pohledu v normalnich otackach prijemna jizda,vaha se ztrati hned po rozjeti. Ale kdyz to podrzime,tak nad 5tis otacek je to solidni masaz Kdyz bych ten stroj mel popsat kratce,tak proste je to Honda a je kurva hezka Libi se mi,ze jich tolik nejezdi,zadna tuctovka. To je muj nazor na stroj.
A uz jsem mel prvni zavadu,prasklo mi lanko od spojky. Tvl 450km od baraku

Tak uz mam preventivne vymenena vsechna loziska vcetne gufer. Lozisko krku atd. Proste vsechny. Dale nova retezovka a lanko spojky, desticky predek zadek. Konecne kufr a zasuvka na 12v pod sedlem. Tuhle sezonu najeto jen 500 km,protoze sem prisel o papiry Tak ze proto tolik udrzby a lesteni Tak asi budu prodavat. Bude mi chybet holka. Papiry v nedohlednu
Rok 2019...
...tak ze papiry jsou zpet a holka zustala v garazi Jeste se stihla vymenit chladici kapalina a prezout gumy, protoze jsem tam mel gumy asi 12 let stary Jediny, co jeste zustava, tak chci nechat zkontrolovat ventily, vymenit brzdovou kapalinu a olej ve vidlich. No uz se nemuzu dockat, az vyjedem zase na nejaky vylet. Jediny, co me porad stve, je ta vaha. Ma miste se clovek nadre trochu
Super sezona. Dal sem lepsi kufr od Givi. Hlavne vetsi. Od Jeziska jsem dostal bocni "brasnicky" a puig stitek Uz se tesim na novou sezonu. Letos jsem najel snad rekordnich 5tis km Nejaky ty vylety tady...

Tak ze pro tento rok vetsi servis za nama(2020). Udelany vidle, kontrola ventilu a rozvodu a vse je cajk. Samozdrejme olej, filtr taky vymenen. Ale to delam kazdej rok.

jir222
jir222 napsal 16.11.17 v 17:48 10b.

Atr3y
Atr3y napsal 03.01.17 v 20:54 10b.

Zdravím kolego, moc pěkná Máme to kousek od sebe, tak můžeme dát vyjížd´ku.

Bothrops
Bothrops napsal 05.11.16 v 13:39 10b.

Vybornej stroj s vybornym pilotem. Tesim se na vejlety

MichalVL
MichalVL napsal 28.10.16 v 18:44

Dekuju moc kluci

Sison
Sison napsal 28.10.16 v 17:45 10b.

Krásnej naháč od Hondy.Kroutáku to má na rozdávání.10b