Honda X 11 (2001)

Vlastník kubajzxxl
Vloženo 4.4.2011
Aktualizováno 24.7.2011

Vloženo: 09.07.2011, Uskutečněno: 09.07.2011, Zhlédnuto: 7x

..je to už dýl, ale není čas to sem dávat. Vyrazil jsem za pěkného počasí jen tak bloumat kolem Mělníka a napadlo se opět projet po ostrově Tzn. z Mělníka přes Hořín, kolem plavebního kanálu do Lužce. Cestou minete farmu Zelčín. V Lužci je trocha komplikace se zavřeným mostem, ale dá se to objet. Z Lužce do Vraňan, pak přes hlavní a po okresce na Cítov. Z Cítova na Roudnici n. Labem. Cestou se můžete stavit na Řípu, protože jedete okolo a máte ho po levé straně. Můžete buď přes Roudnici nebo před ní po obchvatu tak, abyste se dostali do Račic (můžete se tam zastavit u veslařského areálu, občerstvit se a třeba koukat na lidi jak bruslej na in-linech). Pokračujete přes Štětí do Liběchova, tam se napojíte na světoznámou silnici na Českou lípu a valíte so to zatáčkama...bohužel je to už profláká štreka, takže tam číhaj s radarem na každým rohu, ale to je pořád příjemnější, než ten venkovan, který tam v jedný vesnici házel po motořkářích vidle. V Dubé jsem odbočil vpravo na Nedamov, Ždírec, Bořejov a přes Blatce, Blatečky jsem dojel až do Ráje, kde doporučuji občerstvovací zastávku, pokud je tam plno, tak nezoufejte, ale pokračujte údolní silnicí Kokořínského dolu ke Grobiánovi nebo Bábě Šubrový. Jestli je vedro, můžëte se smočit v Harasovským rybníce a pak už hajdy zpátky na Mělník...a to je asitak všechno.

• Servis

...dnes dokončen servis: - nový olej - plná syntetika - olejový filtr - vzduchový filtr - nová řetězová sada - nové hefty - vyčištěny brzdové třmeny - nové pneu - obě vše tady: http://www.moto-melnik.cz/

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 12.04.2013
  • Nová baterka

Kluci děkuji za vaši plodnou diskuzi na fóru...stalo se, že jsem takhle najednou nemohl na vyjížďce nastartovat a musel jsem se spolehnout na kopeček, díky kterému jsem mašinu nahodil. Přečetl jsem si diskuzi o své X11 a

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.08.2011
    Uskutečněno: 21.08.2011
  • Návrat do minulosti.....

...trochu zvláštní nadpis, ale nemohl jsem si pomoct. Dnes byl krásný den a tak nebylo nic lepšího, než si posadit batůžek na mašinu a vyrazit na projižďku. Jelikož jezdím první sezónu a pořád ctím, že mám velké rezervy,

Vloženo: 20.08.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011