Aprilia RSV 1000 (2000)

Vlastník Mileek
Vloženo 24.2.2010
Aktualizováno 1.7.2014

druhé RSV, prodána jako okruhovka...

První dojmy - byla to moje druhá aprilka, pořízená ani nevím proč... asi ze zvědavosti. Moc jsem s ní nenajezdil a po pár letech, kdy část stála v koutě a část v bednách po celém baráku, přišel její čas na doskládání. Světla a ostatní věci do provozu byly rozprodány, tak nezbývalo, než z ní udělat okruhovku...

-=2010=-
březen: co napsat? má to O.Z. kola, vidle, zadní tlumič i tlumič řízení od öhlinsu, asi to bude Rko :)
...na svůj věk vypadá a jede pěkně, i když beztak oblítala polovinu evropských okruhů..
...no a zatím ani nevím, k čemu mi bude, ale líbila se mi, měla lidovou cenu a byla hned tady "za bukem", tak jsem ji prostě musel vzít :)
...zjištěné závady (haha, už to začíná): spálená žárovka jednoho z dálkových světel, nefunkční snímač stojanu (zařadíte jedna a normálně jedete i se stojánkem) :) a vypadává zajišťovací plíšek na jednom z třmenů, no a občas nechce nastartovat :)
...v létě asi udělám test factorky (2007) a milluny (2000), obě s komplet öhlins podvozkem, tak uvidíme ;) obě mají rotax V990, ale ten chod je u každé úplně jiný..
...zatím přikládám pár provizorních narcistických fotek, jsou k tomu i nějaké ty díly :)
květen: momentálně je rozebraná na kusy.. repasééé.. pak asi nový, velmi zajímavý lak ve velmi netradičních barvách.. budete koukat :D
...tak změna.. nebude žádná repase, žáden lak a ani nebudete koukat :) tahle chuděra teď slouží jako zásobárna dílů pro Amánnka..

-=2012=-
tak nedělal jsem na ní nic, jen oškubal o pár dílů, některé eRkové komponenty prodal, některé nechal do foroty a zbytek postavil do kouta :)

-=2013=-
potřebuju místo v garáži a kámoš potřebuje okruhovku za pár korun, tak jsem ji vytáhl, posbíral chybějící díly z krabic a začal skládat závoďáka pro začátečníka :) takže na motoru jen ventily, podtlaky atd., nové desky, ložiska v kolech a v krku, nový řetěz, gufera + olej ve vidlích, nové náplně atd., prostě komplet příprava, aby se na tom kámoš hned v první jízdě nepřizabil... většina dílů se mi tu válela, takže mě stála jen spotřební věci, viz. popisek o pár řádků výš. Moc krásy sice nepobrala, ale co se týče tech. stavu, tak za ten ručím...

-=2014=-
po zimní přípravě dáváme první testovací jízdy v Brně a problém... klouže spojka a kopou kotouče. Takže výměna kotoučů a lamel a je hotovo. Vše OK. Kámoš si ji přebral, zaplatil a já jsem zase o jedno RSV chudší...

Mileek
Mileek napsal 09.06.10 v 14:10

Michal_999, jestli je chceš, vyměním za tvoje z ducny..

Michal_999
Michal_999 napsal 09.06.10 v 14:04

kurňa, máš na tom ďábelské gripy

Mileek
Mileek napsal 04.03.10 v 15:23

Fizzer: však ji mám na díly

FiZzeR
FiZzeR napsal 04.03.10 v 14:54

pěkná pěkná, tu jsem viděl na inzerci nějak okolo šedesáti... slintal jsem po ní taky (ale jen na díly ) tož nechť jezdí

Puskin
Puskin napsal 03.03.10 v 17:21