Jawa 350/638 (1974)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Mr.Magor-638S
Mr.Magor-638S napsal 18.07.12 v 22:48

lada prasil to trochu prehani :D pravda je ale takova ze pripravuji hoodne ostrou 640 celokapotovanou, ma lepsi podvozek, kotouc v predu i vzadu, hlinikovou kyvku a jizdni vlastnosti v malich serpentinach jsou znatelne lepsi nez napr na Suzuce GS500E nebo kawasaki GPZ500S.. kazdopadne motor tak ostrej samozrejme neni, ale v zalehnuti na rovince da 150 digitalnich, uvidim co jeste vykouzlim, az to bude finalni, zverejnim :))) jinak jsem rad za vsechny kteri se tim bavi, a mimochodem, za ty prachy co jsem do ted do vsech jaw nacpal bych mel klidne japoncu nekolik, takze komentare o sockach si vyprosuji..

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 02.04.12 v 21:32

Moc pěkná Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu

laďa-prášil
laďa-prášil napsal 10.11.10 v 00:03

Mogor: No já Tě na exáku slyšel, když jsem byl se psem v lese, a protože tam jezdím taky, tak musím říct, že Ti to jede opravdu dobře, co píše DMC, že bys dal desmo, tak to samozřejmě přehání, no ale když Ti to jede takhle, a máš to najetý, ono se ještě pár lidí velice divit bude Ono na těch dlouhejch rovinách je znát, že nemáš 120 koní.. ale DMC... máš pěknou sbírku, nebo otec, přijeď třeba s 916, dej si párkrát ecce homo a pak se poměř s touhle jawou. Co Ti můžu garantovat... možná budeš rychlejší (opravdu si nebuď jistý, ze začátku určitě nebudeš..), ale určitě nebudeš mít ze svýho výkonu pocit úžasného vítězství, tahle jawa jede totiž možná líp, jako ta moje Jo, a seřizuju kladívka jednou za rok na jaře... preventivně. Za tři dny se ti to rozhádalo? No - to byla chyba asi někde jinde... Magore, s*re mě to, do téhle doby jsem o své jawě nepochyboval, že je na Ecce no.1, budu se muset hluboce zamyslet... DMC - do kopce mi kluk na mitu (místní) ujel tak o třicet metů, místní, mito je sice 125..ale generačně někde jinde, to je asi tak vteřina nebo 1 a půl... i s 916 - kolik metrů bys mi ujel na necelých 5 km? nebo Magorovi? Co myslíš? S Jawou to jedu něco přes 3min20. S Gilerou supermonem to sice dám pod tři, ale to bys asi nedal. Chápeš? 3.20 jawa Magor, možná ještě rychleji, Ty 3.00 (no spíš tak 3.15, než by sis to tu aspoň 20x projel) s 916. Tady opravdu není posměch na místě, magor by byl morální vítěz, jednou jsem jel tu trať z kopce za klukem na Firebládě, předtím jsem nikdy neviděl za jízdy zadní kolo motorky přede mnou v luftě ... moc se snažil, ujel mi asi 50 m, dole sundal rukavice a říkal Já se na to vyseru, dám 140 tisíc za motorku a neujedu jawě to je ze života, Tak bys dopad s Magorem. Já ho osobně neznám, ale bydlím kousek od naší oblíbené trati, tak to mám snad už i v uchu a věř, že poznám z klidu balkonu, kdo jak jede... A málokdy je to fakt dobrý.. Ale Magor na jawu výborný a ve vzájemným srovnání bys byl nepřijemně překvapenej.

MÁRTYpičo
MÁRTYpičo napsal 14.03.10 v 20:58

Dík. Právě naopak,když jsem to svedl pod motor do jednoho ladáku tak mi to točilo až 8000,to zoubky v převodovce jen litaly. jenom 1a4. Já už nic na ní neudělám odpočívá v muzeu Rabakov Ať jezdí Jawička

Kaiser99
Kaiser99 napsal 23.10.09 v 16:27

hehe pěkná se divim že eště jezdí =) no ne paráda fakt nádhera

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 03.10.09 v 12:33

No víš jak, kdybych nejezdil tolik let na Jawách 250 z 50tých let a neměl na nich tolik vesměs pozitivních zkušeností, možná bych dokázal uznat , neumím to s tím, ale na těch Jawách jsem si dělal všechno, od elektriky, motoru, seřízení, přetěsňování, prostě všechno, stejně jako si dělám všechno i na Ducati , ale ty starý Jawky prostě jezdily pořád bez větších závad, jen ta 350 je mrdka, seřídíš to a za 3 dny už se to zase hádá , tak znova a takhle pořád dokola, podvozek se hodí tak do Ruský tajgy, ale určitě né na silnici , a celkově ten stroj je KO, těší mě že tě to na tom baví, ale nemusíš se do mě hned obouvat proto že napíšu svoje zkušenosti s tím strojem, a to ještě hodně mírný , o motorkách vím svoje a tohle co mám místo ponku v garáži motorka není!

Mr.Magor-638S
Mr.Magor-638S napsal 03.10.09 v 11:54

jen nemam rad rejzare a travnikare, kteri si neumi dat do kupy ani zapalko a plyvou po jawe, ac ona za to nemuze. ty masiny jsou stare jak boty a je v tom kus ceske tradice. je to klasika a clovek se v tom musi umet otacet. kdyby jsi napsal priznani, moc se v tom nevyznam a tak mi moc dobre neslouzila, bylo by vse v poradku

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 03.10.09 v 00:00

No hodnotit se má motorka a její recenze , a je vidět že máš tu mašinu opravdu rád , takže za 10b! Jinak za majitele bych dal tak mínus 1000 bodů , protože je to zamindrákovaná stupidní socka, co neumí jezdit ani se nevyzná v motorkách , a podle sebe je lepší než Valentino Rossi a Jawa 350 dokáže dát i Desmosedici RR když se umí dobře seřídit , opravdu mu chybí soudnost , ale naštěstí hodnocení uživatelů tady není takže to nemusím řešit...