Kawasaki ZX-10R Ninja (2005)

Vlastník Konopajska
Vloženo 16.4.2024
Aktualizováno 16.4.2024

S kamosem co má taky ninju vždy hlásíme “nic nejede víc jak zx10r?”

První dojmy - Slabší brzdy. Pancéřové hadičky, radiální pumpa a v půlce 20ti minutovky v Brně už brzdíš jen očima. V nejbližší době proběhne výměna předních třmenů z cebra.

Doplňky na motorce - Vysoké plexi, krovka, vyfuk, soft, pancéřové hadice, radiální pumpa, supercorsy

O motorce jsem věděl delší dobu, původního majitele pokaždé když jsme se potkal ze srandy zkoušel ať mi ji prodá. Cca po roce řekl ať si pro ni přijedu. Velice hezká, udržovaná, nezhoněná, v originál stavu. Po koupi se pár věci doladilo jako pryč zadní sedlo, pryč origo držák spz a výfuk. K moto jsem koupil ještě náhradní motor, titanového akrapa a pár krabic dílů.

Kali88
Kali88 napsal 16.04.24 v 21:55 10b.

Myslím, že tenhle model desítky to byl co jsem chtěl zkusit jako posun na silniční motorku nicméně mě bohužel nesedla a sám majitel uznal, že se ke mě nějak nehodí. To ale nemění nic na tom, že je to určitě bezva hračka a raketa právě pro takový účel jako dělat rohlík pod helmou při každé jízdě. Výkonem a vlastnostma je to pecka bez pochyby. Já mám už skoro muzejní kousek podobné rakety ale ty dojmy jsou docela podobné. Užívej