Triumph Rocket 3 (2022)

Aktualizováno 8.1.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

pantata66
pantata66 napsal 03.04.24 v 08:49 10b.

IchBinMartin napsal 30.03.24 v 17:02

Pata, ano, ale aj moc radosti!

Paťa
Paťa napsal 26.03.24 v 14:04 10b.

Krásná! Zkoušel jsem ji, ale na mě už je u ní všeho moc, moc koní, moc kilo a v neposlední řadě moc peněz Tak ať ti přináší jen radost!

IchBinMartin napsal 11.01.24 v 11:56

Myschan: Dik. Ano. A je strasne navykova. Hranie sa s plynom cloveka bavi. Nie je to take nervozne skakanie, ale skor nieco ako v sportovom aute. Ale ako kazda motorka, aj tato ma svoju cielovu skupinu a tou nie je ani jazdenie na okruhoch (aj ked videa som videl), ani offroad, ani nakladna preprava (aj ked aj take videa som uz videl). Na druhej strane je v ramci bezneho jazdenia pouzitelna uplne vsade. Aj v meste, tie dve svetla su celkom vyrazne a v zapche sa vacsina aut v pohode uhne.

Myschan
Myschan napsal 11.01.24 v 07:57 10b.

Impozantní stroj. Gratuluji

IchBinMartin napsal 07.01.24 v 16:31

elviss

elviss
elviss napsal 07.01.24 v 14:38

Ahoj, tak já loni koupil raketu R a zatím 5000 km, ale je to nejlepší stroj co jsem měl tu možnost vlastnit a jezdit a to jsem měl 2 x strom 1000, triumph explorer 1200, MTS 1200 enduro pro a teď raketu. Nelituji ani minutu z odchodu od cendur. Dokonce i na Lukomiru jsem s ní byl ?

IchBinMartin napsal 06.01.24 v 22:01

Petr7474: Dik. Dopisem k tej R18, aby to bolo jasnejsie.
Co sa jazdenia tyka, ked som pri zabehu skusil preponut na sportovy rezim a pridat na dvojke, bol som rad, ze v tom useku bola cesta dlha a rovna. Ale rychlo som si zvykol Horsie je, ze to zrychlenie je strasne navykove. Je uplne jedno, ako rychlo ides, stale to drazdi. Ona totiz dava rovnake tlaky do zadku pri 50 aj pri 150. Tempomat je preto velky pomocnik a setri cas pri vyplnani prevodnych prikazov z vlastneho na statny ucet.

Petr7474
Petr7474 napsal 06.01.24 v 21:45

Parádní motorka a i pěkně napsáno. Jen ten odstavec o R18 nenavazuje, nepsal jsi o ní...
Jinak Rocket 3 je asi jediná motorka, ze které mám respekt už při představě, jak se na ní jede

DeaDDream
DeaDDream napsal 06.01.24 v 19:53

v podstate mas pravdu ,tak nech teda služi

IchBinMartin napsal 06.01.24 v 18:23

kaw.38 dakujem, je to fakt super motorka!

kaw.38
kaw.38 napsal 06.01.24 v 17:43 10b.

Nádhera, gratuluji

IchBinMartin napsal 06.01.24 v 09:36

Juraj22 Dik.

IchBinMartin napsal 06.01.24 v 09:34

DeaDDream: Dik. Na Intruderi som v podstate za 5 rokov najazdil 100000 a to este bola cinska chripka. Zabudol som napisat, ze uz pri vybere prvej bola okrem inych podmienka kardan. Nechce sa mi zapodievat cistenim, mazanim natahovanim a menenim retaze. A ci je to retaz alebo remen, je to take velke cosi na zadnom kolese a nevyzera to dobre. Skusal som novy Diavel a na mna je strasne maly a kratky a posed prilis sportovy. No a ta lava strana...
Ak myslis turistu nejake GS alebo Tiger, tak to neeee. To je tak skarede, ze az. Posed ako na kuchynskej stolicke a otrasne plexisklo velke ako plachty na Cutty Sark. K tomu "povinna vybava" 3 velke hranate kufre na vzduch. Ten typ motoriek sa mi hrozne nepaci, posobia sterilne a rovnako. Pripadaju mi ako "SUV" bez 4x4. Uz ani nevies, co je co, lebo to vsetko vyzera na jedno kopyto, ale neda ti to nic naviac, ako obycajne auto.
GW som vylucil z viacerych dovodov. Nova sa mi dizajnovo vobec nepaci, nemam rad kapotaze a plexiskla, ani dotykove displeje, ani adaptivne tempomaty (aj auto mam este bez tychto zvrhlosti) a explodoval by som, keby ma to nutilo ped kazdou jazdou na to tukat, ze nie som debil a idem jazdit, lebo ved co tak asi clovek ide robit, ked startuje motorku, ze? Toto fakt neviem pre koho je. Ako bonus este vysoka cena za nieco, co by som najradsej odmontoval a vyhodil.

Juraj22
Juraj22 napsal 05.01.24 v 18:45 10b.

Jo tohle je parádní parník
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

DeaDDream
DeaDDream napsal 05.01.24 v 15:20 8b.

dizajnovo raketa ,ale mat na to ,co teda.zatial nemam beriem ten diavel ,paci sa mi viac ,ale.pri tvojom najazde,rešpekt, beriem turistu ,alebo nejaký velky goldwing

IchBinMartin napsal 05.01.24 v 10:09

StB: Dakujem! Zatial sluzi dokladne a bezproblemovo. Za rok a stvrt 33000km.

StB
StB napsal 05.01.24 v 09:00 10b.

Raketou na Mars, myslím, že to nebude žádnej problém. Krásný stroj, ať slouží.

IchBinMartin napsal 04.01.24 v 19:12

PSanec: Dik. Mne neslo ani o rychlost, ani o zrychlenie (aj ked su fajn), ani o ten motor. Vyslovene som hladal nieco moderne, z jazdej strany pekne a s podobnym posedom, ako som bol zvyknuty. Vyslo mi toto.

PSanec
PSanec napsal 04.01.24 v 19:09 10b.

Motorka bomba na dvou kolech. Motor krouťák, výkon famosní. Syn má Ducati klasickej Diavel 2022 a jeho kámoš má taky Raketu, ale Raketa nemá proti Diavelu žádnou šanci. Myslím zrychlení, rychlost a o zatáčkách nemá vůbec cenu mluvit.Přeji ti jen super km.