renocar_unor

Triumph Rocket 3 (2021)

Vlastník Ala71
Vloženo 20.12.2022
Aktualizováno 12.7.2023

Láska na první pohled a designový skvost

První dojmy - Rocket je obdivuhodné dílo po stránce technické i designové. Většině klasických motorkářů se prostě musí líbit. I když přední dvojice světel je dost specifická a je otázkou vkusu, jestli se světla líbí nebo ne. Mě osobně fascinují a dávají motorce ještě výraznější odlišení od ostatních strojů (což je asi záměr Triumphu).

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, opěrka spolujezdce, quickshifter, objednané čelní sklo

Rocketa jsem si vybral rychle - viděl jsem ho a hned jsem věděl, že tato motorka je můj sen a jednou bych ji chtěl. A vzhledem k tomu, že sny se mají plnit, a že se naskytla vhodná příležitost, tak jsem neváhal.

Zatím jsem na motorce jen seděl a jel asi 3 km od sjezdové rampy do mojí garáže (a to ještě za mokra). Takže posuzovat jízdní vlastnosti ještě rozhodně nemohu.
Ale posez na motorce je velmi podobný mé dosavadní Hondě Rebel 1100. Jen je sedlo výše, což mi vyhovuje. Při mé výšce 182cm jsem byl na Rebelovi na hranici normálního posezu (má sedlo velmi nízko) a kolena jsem měl dost zalomená (což mi ale nevadilo, nemám s koleny problém).
K jízdním vlastnostem se vrátím na jaře, až motorku pořádně projedu.

VIETNAM
VIETNAM napsal 29.05.23 v 14:36 10b.

Super Cajk

NiLu
NiLu napsal 24.02.23 v 23:29 10b.

Parádní mašina, přeji hodně šťastných km v sedle.

Willimery
Willimery napsal 04.02.23 v 23:11

Ahoj, krásný stroj

Myschan
Myschan napsal 11.01.23 v 11:06 10b.

Úžasná. Poslal bych 11, kdyby to šlo

intruderman1
intruderman1 napsal 27.12.22 v 15:44 10b.

Krása Navíc ta červená asi vypadá nejlíp Přeji hodně spokojených km a hlavně kolama dolů...