Honda CB 500X (2020)

Aktualizováno 2.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 1 záznamů

Punkaczek
Punkaczek napsal 12.04.22 v 20:57 7b.

Teď jsem kupoval CB500X 2022 u stejného prodejce a úplně jsem si nevšiml nějakých problémů, jako asi lítají víc kolem lidí co si kupují Afriku, ale to mě moc nezajímá. V případě, kdybych si řekl o nastavení řadičky nebo zadní brzdy, tak to udělají o tom nepochybuju. To že neřeší nastavení tlumičů podle kupujícího to mi nějak nevadí, nevím jestli to jinde řeší nějak proaktivně prodejce, každopádně nežádal jsem je o to.
Co se týká rychlosti a vibrací CB500X, tak to nemůžu souhlasit, dost asi záleží jak se motorka zajíždí těch prvních 1000 km. Já jsem právě dokončil zajíždění, takže jsem to dnes zkoušel do plna co to dá a na dvojku to jede přes 90 km/h a je to tam hodně rychle a na trojku přes 120 km/h. Jsem zvyklej motorky točit, protože jsem předtím jezdil na 50ccm, 125ccm a 250ccm motorkách a tam se musí pořád držet otáčky jinak to je o ničem. Po aplikaci tohoto u motoru Hondy fakt nemám problém se zrychlováním a celkovou rychlostí, letí to jako prase. Váha mi připadá v pohodě, na místě je znát, že je to těžší než moje předchozí 160 kg motorka, ale dá se to, při jízdě je to hodně v pohodě a dají se dělat úhybné manévry dost rychle do zatáček se sklápí rychle. To že by mi někdo ujel na okreskách, tak to už by muselo být docela solidní prase co lítá přes 150 i do zatáček na trojkách a čtverkách silnicích, jinak nereálný a navíc nechci přijít o papíry nebo se někde rozsekat. Oni to vlastně testovali i tady na Motorkářích a srovnávali to s BMW GS750 a Moto Guzzi V85TT a zrovna ta Honda se držela toho bavoráka víc než to MG V85TT i v zatáčkách a věřím tomu, kdžy se ta Honda drží pod krkem, tak ten výkon/rychlost dá.