BMW R 1200 GS (2016)

Aktualizováno 26.1.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Miklasek
Miklasek napsal 30.01.22 v 09:50 10b.

Ahojj, Gratulujem k peknej masine! Tiez mam R1150R a bol som z nej uneseny, ze aka je pohodlna a tak... No cca pred rokom a pol som sa nahodou zviezol na novej Afrike a zrazu mi uz na erku zacala vadit poloha stupaciek (ovela vyssie ako na Afrike) no a tak som si tu Afriku musel pred par mesiacmi kupit
Vela stastnych kilometrov prajem

Tdicko
Tdicko napsal 29.01.22 v 16:44

Par poznamok.. mal som GS rv 2017 a GS rv 2020.. to len aby sa preslo hejtom.. najazdene asi 100 tis km..
Urcite jazdi na rezime Dynamic, alebo aj D pro.. abs a tc si potom mozes nastavit v menu motorky
A ohladom navigacie… mal som dve, boli v cene motorky a NIKDY viac!!! Cize, kup si ten reduktor cez aliexpres za 20€, das telefon a cestujes. Naplanujes cez Mapy cz a ides kam chces. Ta apka bmw ti asi nepojde, nemas na motorke display.. ta original pada, straca signal a blbo sa na nej planuje. Cen mapycz mas konto, naplanujes v Pc alebo ipade a potom sa len prihlasis v telefone, zosynchronizujes a ides…

Milo1 napsal 29.01.22 v 16:26

Ročník je to 2016, myslím, že nějaké změny probíhaly už od ročníku 15?
Na ročnících 2014 zesílili konstruktéři něco na krku řízení oproti 2013 a nějaké další drobnosti v motoru nebo převodovce?
Navi řešit telefonem je asi dobrý a levný, ale pro mne je telefon na čtení trasy přece jen menší zařízení a navi mi vyhovuje více. Teď mám separátně přidělaný na řidítkách Garmin nuvi.
To je recht, že cena u navi VI je dost vysoká. Koukal jsem, jak psal Rudolf Navi 2021, ale ta se zatím do 10ti nesežene a tak zřejmě ještě odjezdím sezonu se starým Garminem.
Někdo z Ústí tady na bazaru nabízí novou Navi VI za 15, ale je to bez záruky a bez dokladu a neví jestli je v CZ jazyce. Do toho se mi jít nechce. M.

Mig_35
Mig_35 napsal 29.01.22 v 07:47 10b.

Co to je za ročník? První ročníky měly jinak klikovku a podle toho se chovaly při rozjezdech...

Dan66
Dan66 napsal 28.01.22 v 23:27

Navigace je dle mého dost drahé řešení.

Dan66
Dan66 napsal 28.01.22 v 22:47

Navigace je jedna možnost a redukce na mobil se všemi výhodami ovládání viz odkaz.

Milo1 napsal 27.01.22 v 21:49

Rudolfe, díky za odpověď k dotazu ohledně GPS, také děkuji za další podněty ohledně užívání motocyklu.
Mimo jiné, pod sedlem je skutečně v konektoru zasunutý červený protikus.
Pravda je, že převážně na svých cestách používám režim ROAD.
Ještě jednou díky za radu s navi a přeji pěkný večer.
Milo

Rudolf
Rudolf napsal 27.01.22 v 16:07 10b.

Vítej v klubu . U Navigátoru VI si dej pozor ať seženeš verzi 2021. Starší mají problémy s displejem - osobní zkušenost, kdy jsem musel po cca 6 měsících reklamovat ( ale počti si na www.baworak.cz). Režimu Enduro Pro se neboj - asistenti se sice vypnou, ale podstatné je, že pro jeho aktivaci se musí do konektoru pod sedadlem vložit čip (který tam již musíš mít, pokud se ti tento režim zobrazuje) a který zabraňuje vrácení tebou přednastavených hodnot nastavených v profilech, po vypnutí zapalování na default. Režim RAIN používám nejen za deště, ale i v jízdě v kolonách (reakce na přidání je plynulejší a také se "posune" točivý moment na nižší otáčky). Dynamic ti dává plný výkon, ale také jsou "tupější" asistenti rozjezdu a ABS. Optimální pro běžnou jízdu je ROAD, který šetří nejen gumy při rozjezdech, ale "odpustí" i drobné prohřešky ?. A navíc je samozřejmě ekonomičtější.

dragsterrr
dragsterrr napsal 26.01.22 v 21:37 10b.

Milo1 napsal 26.01.22 v 21:21

Díky, přeju pěkný večer M.

hansdorf
hansdorf napsal 26.01.22 v 21:08 10b.

Sny se mají plnit, zač by jinak ten život stál Přeji spoustu km a jen pohodových zážitků.