Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Juice84man
Vloženo 20.5.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Deník motorky
Nalezeno 19 záznamů

• Sbohem, Žofko malá. Vítej, Žofko velká!

Ano, už je to tak. Došlo k tomu rychleji, než jsem čekal. Ale je to skutečnost, která přináší smíšené pocity. Bohužel, hendrik už na velké motorce jezdit nemůže ze zdravotních důvodů. A tak došlo k tomu, na co jsem se t

Typ: Prodej
    Uskutečněno: 03.06.2022
  • 27.5.-29.5.2022 - Sraz FazerClub.cz

A konečně je to tady! Můj první sraz FazerClubu a první letošní sraz vůbec. Rekreační středisko Svatý Štěpán u Plzně. Trasa tam: https://mapy.cz/s/padacojutu Cestou na sraz v pátek pršelo v podstatě 2/3 cesty. Díky bo

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 29.05.2022
  • Nová řetězovka!

Stará řetězová sada už byla opravdu, ale opravdu hodně po smrti. Až tak, že mi přišlo nebezpečné na ní dál jezdit. Nebezpečné pro mě, ale i pro motorku. Ložiska tím zatuhlým řetězem opravdu trpí. Takže. Opět doporučení

Uskutečněno: 02.05.2022
  • Narozeninové dárečky!

Naprosto super sedlové brašny QBag a konečně montáž a zapojení zásuvky pro nabíjení telefonu. A díky QC3.0 se telefon stíhá nabíjet i při navigaci s naplno rozsvíceným displejem.

Uskutečněno: 02.05.2022
  • Výměna oleje

Lehký a rychlý úkol na hodinku práce... by to byl, kdybych zase nepřišel na nějaký pozůstatek po předchozím majiteli. Bohužel. Naprosto totálně ožvýkaný vypouštěcí šroub, který byl utažený "na krev". Povolit ho bylo troš

Uskutečněno: 25.03.2022
  • A máme tu jaro. Konečně!

Konečně! Konečně je trošku rozumné počasí na to, aby se Žofka mohla vytáhnout z garáže a začala se připravovat na nová dobrodružství. V první řadě jsem dostal k svátku krásný a kvalitní malý tankvak Givi. Véélká spokoje

Uskutečněno: 22.03.2022
  • I v zimě se dá...

Drobná ukázka toho, že i v zimě se dá blbnout a jezdit. A završeno Silvestrovskou jízdou s pár kamarády. Naprosto překvapivých 15°C dovolilo i 40km projížďku.

Uskutečněno: 31.12.2021
  • Příprava na zimní spánek

Jenom shrnutí pár posledních dní, které přinesly celkem teplé počasí. Umýt, namazat řetěz a namontovat na baterku konektor k chytré nabíječce, která přes zimu bude udržovat baterku v dobré kondici. Doufám, že zima ne

Uskutečněno: 17.10.2021
  • Mumlavské vodopády, Kozákov, Trosky...

Zdravím všechny čtenáře! Nejdřív s dovolením poreferuju o novinkách, které se týkají jak Žofky, tak výbavy na motorku: Řekl bych, že se mi povedlo odladit všechny hlavní nedostatky vzniklé špatnou údržbou předchozího

Vloženo: 21.08.2021
    Uskutečněno: 15.08.2021
  • Oybin, Olbersdorfer See, Ještěd

Užíváme dovolené plnými doušky! A natahujeme pomalu délku vyjížděk. :-) Na dnešek jsem naplánoval krásnou trasu přes Krompach, kolem Oybinu, podívat se na Olbersdorfer See, přes Petrovice, do Liberce na Ještěd a domů.

Vloženo: 26.07.2021
    Uskutečněno: 26.07.2021
  • Rozhledna Hradišť

A máme tu opět další neplánovanou, ale krásnou vyjížďku. Tentokrát na rozhlednu Hradišť u Kadlína, nedaleko Mšena. Trasa opět zvolená tak, abychom jeli spíš pomalinku a užívali si scenérii. A samozřejmě cestou zpátky n

Uskutečněno: 25.07.2021
  • Nová baterka

Dnes jsem jenom namontoval novou baterku, protože ta stará byla vážně po smrti. A samozřejmě k tomu patří i krátká projížďka kolem komína. Hlavně mi šlo o to udělat zase nějaký pěkný fotečky. ;-)

Uskutečněno: 24.07.2021
  • První vyjížďka s Baruškou!

Dnes! Dnes to konečně přišlo a Baruška se mohla projet se mnou! (y) Dorazila její helma (dárek k narozeninám), já jsem dostal dovolenou o 3 dřív a měli jsme čas a krásné počasí. Cesta kochacího charakteru, žádnej velk

Uskutečněno: 21.07.2021
  • Nulka vazelína, epizoda 2

Upozornění: dnešní záznam bude plný vulgarit a vzteklého klení. Vážení přátelé!! Jestli někdy narazíte na někoho, kdo maže řetěz motorky vazelínou, zlámejte mu ruce! Takovej člověk nemá na mašině co dělat. Jako vážně

Vloženo: 18.07.2021
    Uskutečněno: 17.07.2021
  • Lehké úpravy a opravy

Je čas doplnit zase deník a aktualizovat některé informace. ;-) Přední tlumení: Stačilo přitáhnout o jednu rysku a motorka je v pohodě. Řídí se mnohem líp, nepotápí se tolik při brždění a dobře drží stopu. Držák na

Vloženo: 04.07.2021
    Uskutečněno: 04.07.2021
  • Přehrada Les království

Plánovaná celodenní vyjížďka za krásami naší malé země. :-) V pátek jsme s hendrikem naplánovali cíl cesty včetně itineráře a dnes ráno v půl deváté jsme vyrazili. Kosa docela velká, to se musí nechat. Největší strach

Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 30.05.2021
  • Montáž tailbagu a držáku na hodinky

Jenom takové dvě drobnosti. Vlastně tři. 1: Vyoperováno vyhřívání rukojetí. Hefty jsem nechal, ale vypreparoval jsem veškerou elektriku s nimi spojenou a z heftů odstříhal vodiče. Až budou trošku nějaký koruny, tak se

Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 29.05.2021
  • První pořádná vyjížďka...

Dneska konečně vyšlo počasí, byl čas a v nádrži na mě čekalo dost benzínu. Po práci jsem se teda hnedka urval, pomohl tátovi v garáži s opravou světel na vozíku na motorky a jakmile bylo hotovo, už se za mnou jenom práš

Vloženo: 28.05.2021
    Uskutečněno: 28.05.2021
  • Čištění, mazání, kontrola

Takže, vážení přátelé... Až vám někdo bude tvrdit, že objevil Ameriku a místo oleje ve spreji na motořetěz používá k mazání řetězu nulku vazelínu, dejte mu přes držku. To, co se nacházelo v útrobách řetězu a jeho cesty

Vloženo: 24.05.2021
    Uskutečněno: 24.05.2021