Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Juice84man
Vloženo 20.5.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Montáž tailbagu a držáku na hodinky

Vloženo: 30.05.2021, Uskutečněno: 29.05.2021, Stav tachometru: 82450 km, Zhlédnuto: 10x

Jenom takové dvě drobnosti. Vlastně tři.
Vyoperováno vyhřívání rukojetí. Hefty jsem nechal, ale vypreparoval jsem veškerou elektriku s nimi spojenou a z heftů odstříhal vodiče.
Až budou trošku nějaký koruny, tak seženu Oxfordy. A nebo nějaký pěkný hefty bez vyhřívání.

Montáž tailbagu. A protože nevěřím těm plastovým sponám, které tailbag mají na sedačce držet, ještě jsem to pojistil úzkou kurtou pod sedlem.
Tailbag se nedá jen tak lehce sundat, ale zámeček na zipech zajistí, aby mi to nikdo úplně snadno nevybral.
Já vím, lidi jsou hovada a rozřežou cokoliv během minuty, ale tak snad... A když nebudu mít jistotu, je tailbag během chvilky dole i s kurtou, takže neřeším. Když budu od Žofky někde na delší dobu pryč, hodím taila do kufru, nebo si ho vezmu s sebou.

Montáž držáku na hodinky Garmin, abych mohl bezproblémově dělat záznamy svých jízd. Jsem spoko.

• Sbohem, Žofko malá. Vítej, Žofko velká!

Ano, už je to tak. Došlo k tomu rychleji, než jsem čekal. Ale je to skutečnost, která přináší smíšené pocity. Bohužel, hendrik už na velké motorce jezdit nemůže ze zdravotních důvodů. A tak došlo k tomu, na co jsem se t

Typ: Prodej
    Uskutečněno: 03.06.2022
  • 27.5.-29.5.2022 - Sraz FazerClub.cz

A konečně je to tady! Můj první sraz FazerClubu a první letošní sraz vůbec. Rekreační středisko Svatý Štěpán u Plzně. Trasa tam: https://mapy.cz/s/padacojutu Cestou na sraz v pátek pršelo v podstatě 2/3 cesty. Díky bo

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 29.05.2022
  • Nová řetězovka!

Stará řetězová sada už byla opravdu, ale opravdu hodně po smrti. Až tak, že mi přišlo nebezpečné na ní dál jezdit. Nebezpečné pro mě, ale i pro motorku. Ložiska tím zatuhlým řetězem opravdu trpí. Takže. Opět doporučení

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 02.05.2022