Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Juice84man
Vloženo 20.5.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Vloženo: 05.06.2022, Uskutečněno: 29.05.2022, Stav tachometru: 86700 km, Zhlédnuto: 27x

A konečně je to tady! Můj první sraz FazerClubu a první letošní sraz vůbec.
Rekreační středisko Svatý Štěpán u Plzně.
Trasa tam: https://mapy.cz/s/padacojutu
Cestou na sraz v pátek pršelo v podstatě 2/3 cesty. Díky bohu za nepromok, který mi moje milovaná žena koupila právě k této příležitosti.
Brašny mají vkládatelné "lodní" pytle, které ochrání veškerý obsah před vodou.
Takže cesta sice pomalejší, ale vlastně celkem na pohodu.
V sobotu byla sice v plánu vyjížďka do motomuzea někde za Plzní. Nakonec ale došlo ke změně, která byla mnohem lepší variantou! Návštěva Bohemia Sekt ve Starém Plzenci. A první výlet motoklubu autobusem.
Návrat v neděli jsme zvládli suchou riflí, ale ráno byla fakt kosa. 4°C nejsou úplně komfortní na cestování. Ale zvládli jsme to v pohodě a dokonce i se zastávkou v litoměřickém tunelbaru pro motorkáře.
Cesta domů: https://mapy.cz/s/cejobologa

Další sraz na který pojedu bude v srpnu v Lučanech. Už teď se těším.

• Sbohem, Žofko malá. Vítej, Žofko velká!

Ano, už je to tak. Došlo k tomu rychleji, než jsem čekal. Ale je to skutečnost, která přináší smíšené pocity. Bohužel, hendrik už na velké motorce jezdit nemůže ze zdravotních důvodů. A tak došlo k tomu, na co jsem se t

Typ: Prodej
    Uskutečněno: 03.06.2022
  • Nová řetězovka!

Stará řetězová sada už byla opravdu, ale opravdu hodně po smrti. Až tak, že mi přišlo nebezpečné na ní dál jezdit. Nebezpečné pro mě, ale i pro motorku. Ložiska tím zatuhlým řetězem opravdu trpí. Takže. Opět doporučení

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 02.05.2022
  • Narozeninové dárečky!

Naprosto super sedlové brašny QBag a konečně montáž a zapojení zásuvky pro nabíjení telefonu. A díky QC3.0 se telefon stíhá nabíjet i při navigaci s naplno rozsvíceným displejem.

Uskutečněno: 02.05.2022