Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Juice84man
Vloženo 20.5.2021
Aktualizováno 5.6.2022

Vloženo: 30.05.2021, Uskutečněno: 30.05.2021, Stav tachometru: 82740 km, Zhlédnuto: 8x

Plánovaná celodenní vyjížďka za krásami naší malé země.
V pátek jsme s hendrikem naplánovali cíl cesty včetně itineráře a dnes ráno v půl deváté jsme vyrazili.
Kosa docela velká, to se musí nechat. Největší strach jsme měli z počasí abychom nezmokli. A v Osečné před výjezdem do Českého Dubu to opravdu vypadalo, že zmoknem. NAŠTĚSTÍ jsme mraky ale projeli a nespadla jediná kapka.
A protože jsme byli oba dobře oblečení, ani zima nám nebyla.
Udělali jsme si cestou k přehradě i neplánovanou, ale naprosto skvělou zastávku na rozhlednu Kozákov. Povinná klobása z udírny (doporučuju, byla vynikající), cigárko, focení, čůrání a jeli jsme dál.
Žofka stále bez problémů, po dnešku už nemám strach, že by mohlo něco být špatně. Cestou zpátky jsem ji docela provětral karbce i výfuk. Bez ztráty kytičky.

Přehrada Les království je krásná historická stavba z roku 1914, která byla v letech 2017-2019 rekonstruována. Všem vřele doporučuju k návštěvě. Je se na co koukat.

A při návratu zpátky, kdy jsme stavěli na takování hendrikovi a moje cigárko se stala věc, která mi udělala taky velkou radost. Na benzínku v Českém Dubu, kde jsme stáli, přijel Indy Dokoupil na svojí R6 a 3 účastníky jeho motoškoly.
Naprosto příjemnej člověk, moc rád jsem ho potkal. Asi budu muset jezdit tím směrem častěji, abych se s ním taky nezapomněl vyfotit.

Záznam aktivity přes Garmin
Video z aplikace Relive

Tak zase příště a kolama dolů!

• Sbohem, Žofko malá. Vítej, Žofko velká!

Ano, už je to tak. Došlo k tomu rychleji, než jsem čekal. Ale je to skutečnost, která přináší smíšené pocity. Bohužel, hendrik už na velké motorce jezdit nemůže ze zdravotních důvodů. A tak došlo k tomu, na co jsem se t

Typ: Prodej
    Uskutečněno: 03.06.2022
  • 27.5.-29.5.2022 - Sraz FazerClub.cz

A konečně je to tady! Můj první sraz FazerClubu a první letošní sraz vůbec. Rekreační středisko Svatý Štěpán u Plzně. Trasa tam: https://mapy.cz/s/padacojutu Cestou na sraz v pátek pršelo v podstatě 2/3 cesty. Díky bo

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 29.05.2022
  • Nová řetězovka!

Stará řetězová sada už byla opravdu, ale opravdu hodně po smrti. Až tak, že mi přišlo nebezpečné na ní dál jezdit. Nebezpečné pro mě, ale i pro motorku. Ložiska tím zatuhlým řetězem opravdu trpí. Takže. Opět doporučení

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 02.05.2022