KTM EXC 300 (2019)

Aktualizováno 8.9.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

StepanP
StepanP napsal 20.03.21 v 14:25 10b.

Mas tam 10 a at Ti to pekne lita.

zbynda125288
zbynda125288 napsal 16.03.21 v 04:24 10b.

Tuji
Tuji napsal 15.03.21 v 21:34 10b.

Dal jsem ti 10, ať to kokota s 1 bodem nějak vybalancujem

Taky si chci u Víti vyzkoušet ten 2t. Třeba se k němu taky propracuju :)

Normik
Normik napsal 15.03.21 v 13:35 10b.

georgekudla
georgekudla napsal 15.03.21 v 07:26 10b.

Hezky napsáno.
Přešel jsem ze zubatého kola na asfalt a měl jsem tu možnost pilotovat tuto věc. Mrdička

koki888
koki888 napsal 14.03.21 v 09:16

Mám síce teraz 4T 300 ale prechádzam naspäť na 2T 300. Ja tvrdím že: 4T je taká dobrá hodná manželka postará sa navarí aj ten sex ujde ale 2T je poriadna milenka kurvisko s ktorou zažiješ poriadny divoký sex ktorá s teba vyžmýka všetko. Jazda po lese super my chodíme tam kde turisti a ľudia nechodia je pokoj. Tie keci že ničíme prírodu tu na Slovensku ťažia hlava nehlava všetko rozjebané. Zvieratá že plašíme? Mám pár videií kde stojím z naštartovanou motorkou a musím čakať kým srnky prejdú cez cestu a diviak čaká na rodinku spokojne 50 metrov od motorky. Takže tak. Na cestu denné použitie mám elektrické auto ale proste moto je aj o zvuku hotové.

frank79
frank79 napsal 12.03.21 v 11:33

premikp : přesně taky mám rád přírodu a když kolikrát vidím ten bordel okolo stezek v lese, tak to žádný endurista od nás v partě nikdy neudělá. Teď co je horší? Stopa od moto, která za chvili zmizí a nebo tenhle plastový bordel, co tam zůstane staletí. Každý by si měl zamést před vlastním prahem. Naštěstí tady u nás na jihu se zdá svět ještě normální...

premikp
premikp napsal 12.03.21 v 07:35 8b.

Paráda super stroj. Máš taky výhodu, že máte klid na ježdění v bývalém armádním areálu. U nás musí pořád člověk dávat bacha aby netrefil nějakého nevraživého vycházkáře s Nordic hůlkama, který hrdinsky nastavuje své tělo vstříc boji proti enduru a nejradši by ti pod kola vystrčil děcko ale tak to u nás holt už pár let je a bude čímdál horší. Nejsem žádný znečišťovač, přírodu mám rád a třídím odpad, ale TPI je prima volba, když vemu v potaz že z karbercu u 2T tečou litry benzínu proudem ven

frank79
frank79 napsal 11.03.21 v 23:55

Trýznitel démonů: Tak koukám že mi tady někteří nedávají body za motorku,ale za les . Musím se takovým lidem akorát smát ,píšu tam že jezdím na tankáči ,což je bývalý tankový prostor Oldřichov ,který je na offroad určený a samozřejmě v takovém prostoru je i les. Tankysté netrenovali na holých pláních . Pořádají se tam i různé offroad závody a vjezd je tam zpoplatněn.Všade mediální masáž ,že by sme se měli přesunout do prostoru k tomu určených a když se tam člověk přesune ,tak některým "ekologum" to vadí i tady. Musím se vám jen smát a doufám ,že se i na svých silničních motorkách vyhýbate silnicím co vedou skrz les a že máte nové stroje s funkčním katalyzátorem ,aby ste nezanechávali tu strašnou uhlíkovou stopu jako starý vrány

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 11.03.21 v 22:26 1b.

Po lese a loukách se nejezdí...