KTM EXC 300 (2020)

Vlastník grovestreet
Vloženo 3.11.2019
Aktualizováno 3.11.2019

Zpátky do enduro světa s motorkou, která si zachovává emoce

První dojmy - Úžasný, ostrý zvuk dvoutaktu, skvělá odezva plynu, závan spálenýho oleje, nejde nemilovat.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho enduro blázna, který chce divoký dvoutakt a nevadí mu vrátit se domu s oblečením načuchaným spáleným plně syntetickým olejem

Doplňky na motorce - Ventilátor chladiče

Protože mě enduro láká nejvíc, hledal jsem lehko ovladatelnou motorku s RZ pro přejezdy a takovou, která nabídne emoce svým projevem..

Povedlo se a objednal jsem KTM 300 EXC TPI modelový rok 2020.

Ostrý homologovaný enduro dostanete s předním světlem a zadním mini světýlkem, žádný blinkry, zrcátka, extra přepínače, klíče, spínačku, obrovské držáky na značku tady nečekejte. Sice tyhle věci dostanete v krabici ale výrobce ví proč je nestrojí a je to správně.

Vstřikování a oddělené mazání dělají i z dvoutaktu nyní daleko použitelnější motorku, pryč je doba míchání benzínu s olejem a vypočítávání vhodnýho poměru, a strach aby nedošel někde na cestě a nemuseli jste motorkou lomcovat na benzínce aby se promíchal benzín s olejem :))

Vstřikování a reakce na plyn perfektní, všechno funguje bez prodlevy, bez váhání, je to pořád ta správná pila. To se mi na KTM líbí, že nenechala motorky udusit gumovými reakcemi a zahubit veškerou radost různými systémy. Jak zní v jedné reklamě, tady je svět ještě v pořádku.

Jediné co jsem objednal je ventilátor chladiče a na léto se těším na motárdova kola.

Jinak je motorka perfektní, nemám co vytknout.

jahan
jahan napsal 25.11.19 v 12:42 8b.

ale nemá kick starter :(

raser
raser napsal 06.11.19 v 10:15 10b.