Jawa 50/20 Pionýr (1970)

Aktualizováno 31.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

scott67
scott67 napsal 03.02.21 v 15:43 10b.

Za nás se na to daly balit i ty baby. Hlavně proto, že nic jiného tady ani nejezdilo. (rok 82)

Normik
Normik napsal 03.02.21 v 13:47 10b.

Klasika , přimlouvám se za zadní světlo, to teprve bude mít šmrnc ...

CRF1000
CRF1000 napsal 03.02.21 v 11:44 5b.

blahopřeju, za 500 dnes nekoupíš nic, jen ty revmaplechy co ti chybí nabízí dnes někdo na bazoši za 5500,-...kdysi se to vyhazovalo do šrotu protože frajer byl ten, kdo měl čelní plech a řidítka z typu 21
za to, že si / zatím/ neumíš nic opravit ti dám jen 5 bodů, snaž se, pionýr je základ

michalovicz
michalovicz napsal 02.02.21 v 23:59 10b.

Jooo to byla moje první

papiboy
papiboy napsal 02.02.21 v 21:18

Tak-tak, ThonsonMotorson, nabehne zvuk a tá vôňa...

Ka 500,- Kč parádna kúpa, veteránisti dávajú za horšie aj viac tisíc.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 02.02.21 v 18:49 10b.

Paráda stroj. Když vidím jen fotku, hned mi v hlavě naběhne i zvuk

Maxipes_Fík
Maxipes_Fík napsal 02.02.21 v 13:01 5b.

Jestli Ti to nejde nastartovat, tak to není zimou, kdysi zamlada jsem jezdil do práce na fichtlu a bez problému se dal nastartovat i při teplotě -28 stupňů, při parkování v prkenné boudě, sice až na druhé našlápnutí, ale spolehlivě. Tenkrát ani tramvaje v Olomouci nějakou dobu nejezdily, protože mrazem popraskaly kolejnice, bylo to v roce 1984/1985 do práce jsem to měl jen pár km, tak jsem nestačil zmrznout Když je motor v pořádku, tak musí chytat i v zimě.

P.S. nevím jestli jezdíš v kovošrotu mezi hromadami hřebíků, ale já jsem měl defekt pneumatiky jednou za 90000 km a svíčku jsem měnil tak nějak normálně, když už byla stará, po deseti až patnácti tisících kilometrů

Bob66
Bob66 napsal 02.02.21 v 11:34 10b.

Ahoj, to jsi jeden z mnoha co začíná tak jako my kdysi před mnoha lety. Je to dobrý začátek,naučit se opravovat a pak jezdit. Později už tě závady na cestě nepřekvapí,opravíš a frčíš dál.

Skanley
Skanley napsal 02.02.21 v 07:26 10b.

Parádní článek. :D Ikdyž většina mladých už to tak dneska nemá, tak i já jsem na tomhle peklostroji začínal a ikdyž už sedlám něco jinýho, na pincka mám krásný vzpomínky. Hlavně teda na to, jak jsem se ho vždycky snažil probudit k životu, abych ho mohl po pár kilometrech zase tlačit domů. :D :D Naučí tě to důležitý a to je, že jízda na motorce musí bejt hlavně prdel a vůbec nejde o rychlost. :D Přeju spoustu parádních zážitků. :)

pali3x
pali3x napsal 31.01.21 v 20:24 10b.

Super čítanie. Prajem všetky šťastné kilometre kolesami dole. Hlavne s rozumom a opatrne
Ja som si myslel, že mladí chalani dnes už na Pionieroch nezačínajú . Práve preto dávam
Páčilo sa mi "... fichtl jezdil jak pila..." . Nie som nejako extrémne náročný na výkon, ale pobavil som sa. Je super začínať na tak slabej motorke , ktorá neide oveľa rýchlejšie ako bicykel a je ľahučká.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.01.21 v 11:46 10b.

Taky na něm jezdím, i když oficiálně - má doklady. At' ti dělá radost.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 31.01.21 v 02:06 9b.

Si člověk zavzpomíná když měl tvoje léta a dělal na tom pí...y Hlavně at' tě na tom Raffaellu bez tabule někde nevyčistí švestky