Victory Hammer (2012)

Aktualizováno 2.1.2024

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Výměna aku + výměna oleje + výměna RZ

11.6.2023 - výměna baterie - stará sice ještě startovala, ale již bylo slyšet, že má s roztočením motoru problémy, tak jsem ji preventivně před motodovolenou vyměnil (jak byla stará nevím, v době koupi motorky v roce 201

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.06.2023
    Uskutečněno: 25.06.2023
  • Výměna pneu, servisní prohlídka

Před sezónou nastal čas na základní servis a tentokrát i na výměnu obou pneumatik. Přední pneumatika byla KO, zadní by ještě pár tisíc km dala, ale vzhledem ke stáří pneu (obě byly původní z výroby) nebylo co řešit a by

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.04.2021
    Uskutečněno: 29.03.2021
  • Kufr

Jak jsem již psal v příspěvku "zadní nosič", tak je stále častější potřeba si na výlety brát něco s sebou. Takže jsem vyrobil zadní nosič a na ten se rozhodl koupit kožený kufr. Na internetu jsem si vybral několik varian

Vloženo: 19.06.2020
    Uskutečněno: 17.06.2020
  • Zadní nosič

Nastala potřeba sebou občas vozit nějaké věci (oblečení, sváču atd.) a tak byla přede mnou otázka - kam s ním? Hledal jsem něco na internetu, ale nic vhodného nenašel. Mám upravevý i držák opěrky, takže žádný nosič neměl

Vloženo: 18.06.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020
  • Přešití sedla

Již po koupi motorky mě bylo hned jasné, že pro baťůžek není původní sedlo vhodné. Proto jsem nejprve hledal nové cestovní sedlo, ale žádné mě nepadlo do oka, nebo stálo nesmyslné peníze. Proto přišla myšlenka, koupit je

Vloženo: 10.10.2019
    Uskutečněno: 08.09.2019
  • Komunikace, navigace, guma na stojánek

Rozhodl jsem se koupit něco na zpříjemnění cestování - navigaci a interkom pro komunikaci s baťůžkem. Interkom jsem vybral Sena SF4 pro mě a Sena SF2 pro baťůžek. Montáž snadná, zprovoznění trošku složitější, ale když čl

Vloženo: 10.10.2019
    Uskutečněno: 13.07.2019
  • Servisní prohlídka

Servisní prohlídka v Indian 1901 Pardubice - autorizovaný servis Victory. Výměna oleje, filtru, diagnostika, seřízení řemene. Nedodržení původního termínu dokončení zakázky, ale nic dramatického. Velká ochota to naprav

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.06.2019
    Uskutečněno: 03.06.2019
  • Parkovací stání

Musel jsem v garáži vytvořit pro moji krasavici důstojné parkovací stání :-)

Vloženo: 05.05.2019
    Uskutečněno: 05.05.2019
  • Brašna na kyvku

Na motorce není vůbec žádné místo kam dát potřebné věci. Proto jsem se rozhodl pro brašnu na kyvku. Koupil jsem ji na Aliexpresu za pár kaček. Původně jsem chtěl menší (nějakou rolku), ale když jsem si sepsal, co tam chc

Vloženo: 17.03.2019
    Uskutečněno: 17.03.2019
  • Opěrka spolujezdce

Hledáním na internetu jsem zjistil, že sehnání nějakých doplňků k Viktorce je docela problém. Opěrky jsem nalezl přesně 2! Z toho jednu ošklivou čtvercovou a jednu, kterou jsem nakonec koupil. Je to opěrka Highway Hawk,

Vloženo: 06.02.2019
    Uskutečněno: 02.02.2019
  • Laďěné koncovky výfuků

Po dlouhém několikaměsíčním výběru jsem se rozhodl, že Viktorce pořídím laděné výfuky, protože originální mají opravdu nevýrazný zvuk a opticky taky nejsou nic moc. Na výběr jsem měl několik možností - od kompletní výfuk

Vloženo: 06.02.2019
    Uskutečněno: 26.01.2019