Victory Hammer (2012)

Vlastník tuareg21
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 2.1.2024

Komunikace, navigace, guma na stojánek

Vloženo: 10.10.2019, Uskutečněno: 13.07.2019, Stav tachometru: 5930 km, Zhlédnuto: 10x

Rozhodl jsem se koupit něco na zpříjemnění cestování - navigaci a interkom pro komunikaci s baťůžkem. Interkom jsem vybral Sena SF4 pro mě a Sena SF2 pro baťůžek. Montáž snadná, zprovoznění trošku složitější, ale když člověk pochopil jak to ovládat, tak je to již OK. Navigaci jsem vybral Tom Tom Rider 550. Montáž držáku jednoduchá, na motorce to vypadá docela inteligentně, základní ovládání navigace je snadné.
Současně jsem ještě vyměnil gumu na stojánku, která již byla prodřená a neplnila svoji funkci. Původní přidělání nýty bylo třeba odvrtat, novou gumu jsem již přichytil šrouby. Tak uvidíme, jak dlouho vydrží.

• Výměna aku + výměna oleje + výměna RZ

11.6.2023 - výměna baterie - stará sice ještě startovala, ale již bylo slyšet, že má s roztočením motoru problémy, tak jsem ji preventivně před motodovolenou vyměnil (jak byla stará nevím, v době koupi motorky v roce 201

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.06.2023
    Uskutečněno: 25.06.2023
  • Výměna pneu, servisní prohlídka

Před sezónou nastal čas na základní servis a tentokrát i na výměnu obou pneumatik. Přední pneumatika byla KO, zadní by ještě pár tisíc km dala, ale vzhledem ke stáří pneu (obě byly původní z výroby) nebylo co řešit a by

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.04.2021
    Uskutečněno: 29.03.2021
  • Kufr

Jak jsem již psal v příspěvku "zadní nosič", tak je stále častější potřeba si na výlety brát něco s sebou. Takže jsem vyrobil zadní nosič a na ten se rozhodl koupit kožený kufr. Na internetu jsem si vybral několik varian

Vloženo: 19.06.2020
    Uskutečněno: 17.06.2020