Victory Hammer (2012)

Vlastník tuareg21
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 2.1.2024

Victory je v našich končinách neokoukaná, mohutná a majestátní.

Motorka koupena od soukromý prodejce

Suzuki M1800 IntruderR: líbí se mě hlavně limitky, které jsou ale většinou dost drahé
Harley Davidson VRSCA V-Rod: cena

První dojmy - První dojem - motorka je fakt velká. Ale po usednutí ideální kombinace sedlo - řidítka - stupačky a váha cca 320kg úplně zmizí. Zadní krovka vytváří sportovní dojem dragsteru. Široké zadní kolo - 250mm - činí pohled ze zadu dle mého názoru za nejhezčí.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné, vše sériové. Motorka koupená nová v ČR předešlým majitelem, takže vše homologvané.
Zvažuji - boční plastové kufry v barvě moto, laděné výfuky, cestovní sedlo, opěrku, brašnu na kyvku.

2020 - instalované doplňky viz deník

Chtěl jsem motorku, kterých po silnici nejezdí tisíce. Chtěl jsem něco na občasné vyjížďky krajinou, občas sám, občas ve dvou. Nechtěl jsem na motorce příliž chromu. A zároveň jsem chtěl něco, co mě uchvátí na první pohled a co bude budit pozornost i u ostatních, třeba i nemotorkářů. A proto, když jsem poprvé uviděl Victorku, věděl jsem, že to je ona.

Zatím najeta většina kilometrů ve dvou. Manželka si moc nestěžuje, ale že to není ideální je jisté. Proto nyní probíhá výběrové řízení buď na nové sedlo s integrovanou opěrkou, nebo pouze na samotnou opěrku.

Servis hodlám řešit v servisech Indian, přesněji v Indian Pardubice, kde mají i autorizovaný servis Victory.

Říjen 2018 - s motorkou projety Krkonoše a Orlické hory. Do ostrých zatáček se jí zatím moc nechce, ale to je hlavně o tom, zvyknout si na širokou zadní pneu a nebát se toho.

Rok 2019 - za rok 2019 najeto celkem 2 185 km, průměrná spotřeba 5,15 lt, veškeré vyjížďky ve dvou, vždy v poklidném, kochacím tempu

Rok 2020 - za rok 2020 najeto celkem 1 970 km, průměrná spotřeba 5,18 lt, opět vše s manželkou za zády, v pohodovém tempu, délka projíždět cca 200 - 250km

Rok 2021 - na začátku sezóny přezuto na nové pneu Avon Cobra Chrome - těším se na lepší jízdu do zatáček - pak napíšu pocitové hodocení
- za rok 2021 najeto celkem 1497 km, průměrná spotřeba 5,23 lt, vše ve dvou, pneu Avon Cobra super - výrazně komfortnější jízda, do zatáček to jde skoro "samo" (s ohledem na šíři pneu)

Rok 2022 - za rok 2022 najeto celkem pouze 998 km (pouze 4 projížďky, nějak to časově moc nevyšlo), průměrná spotřeba 5,33 lt

Rok 2023 - za rok 2023 najeto celkem 2 258 km (hlavně díky motosrazu Victory, při kterém jsme najeli 849 km), průměrná spotřeba 4,96 lt, vše jako vždy ve dvou
- dalších 427 km najeto na půjčeném BMW R 1250 GS při spotřebě 5,53 lt - mimochodem super zážitek

26.1.2019 - montáž laděných koncovek výfuků - viz deník

17.6.2020 - kufr - viz deník

29.3.2021 - výměna pneu, servisní prohlídka - viz deník

červen 2023 - výměna baterie + výměna oleje - viz deník

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 04.04.21 v 07:58 10b.

Špica

e-Kája
e-Kája napsal 26.02.21 v 01:31 8b.

Designově i barevně moc pěkná motorka
Přešité sedlo, opěrku pro spolujezdkyni a barevnou kombinaci její motobundy hodnotím také velmi kladně
Musím však strhnout body za podomácku vyrobený zadní nosič a typ kufru, který se dle mého názoru na tenhle typ motorky příliš nehodí

Bum
Bum napsal 20.05.20 v 16:27

Máš krásný, opravdu krásný stroj!!!

Bum
Bum napsal 20.05.20 v 16:13 10b.

Díky, aj Tobě chlape.

Nate72
Nate72 napsal 06.02.19 v 18:57 10b.