Victory Hammer (2012)

Vlastník tuareg21
Vloženo 17.10.2018
Aktualizováno 19.6.2020

Victory je v našich končinách neokoukaná, mohutná a majestátní.

Motorka koupena od soukromý prodejce

Suzuki M1800 IntruderR: líbí se mě hlavně limitky, které jsou ale většinou dost drahé
Harley Davidson VRSCA V-Rod: cena

První dojmy - První dojem - motorka je fakt velká. Ale po usednutí ideální kombinace sedlo - řidítka - stupačky a váha cca 320kg úplně zmizí. Zadní krovka vytváří sportovní dojem dragsteru. Široké zadní kolo - 250mm - činí pohled ze zadu dle mého názoru za nejhezčí.

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné, vše sériové. Motorka koupená nová v ČR předešlým majitelem, takže vše homologvané.
Zvažuji - boční plastové kufry v barvě moto, laděné výfuky, cestovní sedlo, opěrku, brašnu na kyvku.

Chtěl jsem motorku, kterých po silnici nejezdí tisíce. Chtěl jsem něco na občasné vyjížďky krajinou, občas sám, občas ve dvou. Nechtěl jsem na motorce příliž chromu. A zároveň jsem chtěl něco, co mě uchvátí na první pohled a co bude budit pozornost i u ostatních, třeba i nemotorkářů. A proto, když jsem poprvé uviděl Victorku, věděl jsem, že to je ona.

Zatím najeta většina kilometrů ve dvou. Manželka si moc nestěžuje, ale že to není ideální je jisté. Proto nyní probíhá výběrové řízení buď na nové sedlo s integrovanou opěrkou, nebo pouze na samotnou opěrku.

Servis hodlám řešit v servisech Indian, přesněji v Indian Pardubice, kde mají i autorizovaný servis Victory.

Říjen 2018 - s motorkou projety Krkonoše a Orlické hory. Do ostrých zatáček se jí zatím moc nechce, ale to je hlavně o tom, zvyknout si na širokou zadní pneu a nebát se toho.

26.1.2019 - montáž laděných koncovek výfuků - viz deník

8.5.2020 - zadní nosič - viz deník

17.6.2020 - kufr - viz deník

Bum
Bum napsal 20.05.20 v 16:27

Máš krásný, opravdu krásný stroj!!!

Bum
Bum napsal 20.05.20 v 16:13 10b.

Díky, aj Tobě chlape.

Nate72
Nate72 napsal 06.02.19 v 18:57 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 18.10.18 v 10:45 10b.

Dobrá volba, vím o čem mluvíš, Viktorky se mi taky vždycky líbily.

seki88
seki88 napsal 17.10.18 v 19:16 10b.

Měl jsem,super bike