BMW K 1600 GTL (2017)

Aktualizováno 6.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Digin
Digin napsal 28.10.18 v 04:49 10b.

...celej fikl je stoupnutí do stojanu tak se bez problému zhoupne bez použití velké síly jinak ale 10

Simír_01
Simír_01 napsal 07.10.18 v 19:04 10b.

Vybral jsi si to nejlepší a nejluxusnější na čem se dá cestovat. Takže 10b

BožíJezdec napsal 01.09.17 v 21:22

S centrálním stojanem jsem měl taky problém. Ale všechno to bylo jen ve špatné technice. Tahal jsem motorku spíše dozadu, než že bych ji přizvedával nahoru jak se má. Na Youtube jí na centrál zvedl Japonec co měl tak 50kg, došlo mi že musím něco dělat blbě a taky že jo.

BožíJezdec napsal 01.09.17 v 21:21

BožíJezdec napsal 01.09.17 v 21:21

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 06.08.17 v 10:02 10b.

Strojovna pro 2 cestující - Top! Užij si to!!!

Bubel
Bubel napsal 01.08.17 v 18:15

Blahoželám k skvelej kúpe a prajem veľa šťastných km. Len pár komentárov. Mám 1600 GT a zadný kufor drží ako privarený bez minimálneho pohybu. Skôr by som sa pozrel, či je naozaj korektne upevnený. medzera a vôbec čistenie plexi takpovediac zvnútra je iba pre trpezlivých. Mne chýba podsvietenie ovládačov na riadidlách. Mám najazdených asi 15000 km na nej a je to fakt super motorka. Bohužiaľ nemám spiatočku.

mvk73
mvk73 napsal 01.08.17 v 12:09 10b.

Skvela motorka, gratulujem, nech ti dobre sluzi.
Tiez som po nej dlho pokukoval, avsak pre mna uz bola privelmi turisticka a prirychla, 90% jazd jazim vo velkomeste. Zobral som preto nieco tiez velke a univerzalnejsie aj pre viac relax jazdu (HD Road Kinga).
Tiez, nechcel som motor, ktory ma bude vyzivat ku rychlej jazde, na tejto motorke sa proste pomaly neda jazdit. V krajine mojho posobenia je radarov vela a pokutovanie prisne s dlhodobymi nasledkami.