Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník Systema
Vloženo 12.2.2017
Aktualizováno 14.2.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

xxxpetak
xxxpetak napsal 23.12.20 v 18:23 10b.

Super moto na cestovaní. Pohoda a kochačka a šetřilka

Myschan
Myschan napsal 19.02.17 v 12:26 10b.

Pěkná osvědčená motorka a hlavně dobře napsaná recenze. Ať slouží a posílám 10

kudrlik
kudrlik napsal 16.02.17 v 23:21 9b.

V rámci kubatury rozumná volba. Měl jsem Kawu Versys 650-také vlastně něco podobného - ve srovnávacím testu vyšla kawa trochu lépe a já ji koupil tenkrát hlavně proto, že versys má výfuk pod motorem a nepřekáží kufrům - Strom je zb ztečně širkoký "díky" nesmyslně umístěnému výfuku, ale každý má svůj pohled na věc. Když jsem na něm jel (také jsem o něm uvažoval), tak na šestku je to fakt dálniční rychlost a ušetří se za benzín (kawa ta má převodovku pořád jakoby do rychla), takže na dlouhé cesty je nakonec asi lepší Strom. Za mne 8 bodů... ale jen proto, že jsem šel dál a vím už co vím = jezdím s batůžkem a to je 650 málo. No dobrá... dám 9

paserack
paserack napsal 16.02.17 v 19:24 9b.

Ahoj, trochu mě zarazilo jak jsi popisoval brzdný účinek motoru. Co jsem zatím vyčetl, tak prý moc motorem nebrzdí. Sám jsem to ještě neověřil.Jestli jo, tak je to plus. Taky jsem teď koupil stroma, proto jen 9bodů (10 má ten můj )

Ondyk
Ondyk napsal 16.02.17 v 19:15 10b.

Super výběr

Clint.
Clint. napsal 15.02.17 v 20:43 10b.

Souhlas taky mě baví a jsem rád že jsem sáhl po tomto typu,asi mě osvitila štěstěna při výběru. Tak ať ti to lítá a stále baví.

bandit.kenny
bandit.kenny napsal 15.02.17 v 17:32 9b.

Hej,Uplne mi to bere dech,takovou spotrebu paliva jsem snad nikdy u teto masiny necetl:)To bych se chtel taky naucit Ja mam to same co ty na skutru 250.Tak at ti to dela samou radost,ten bajk je fakt universal jak blazen.Co jsem ho mel od kamose zapujcen jsem ho chvalil jeste celej den vsude kudy me cesta zavedla.Dobra volba.Kenny

madma
madma napsal 15.02.17 v 17:24 10b.

Tvůj popis klidné podepíšu, akorát ta spotřeba se mi moc nedaří
Hodné štastnejch kilometrů...

SJ90
SJ90 napsal 15.02.17 v 10:48 10b.

Dobře napsano, pečlivě zvoleno a v této střední třídě allroadů je to nejlepší volba. Přeji jen spokojenost a spoustu skvělých km. Jen ti nechci moc kazit radost z té spotřeby, ale bohužel hoši v japonsku někde udělali chybku a už i s novou pneu počitadlo km má chybu 5-8% a o odchylce na tachometru ani nemluvě. Měl jsem dva V-stromky a u obou to bylo stejné. Ale to je jediná moucha, která se dá překousnout

valasek
valasek napsal 15.02.17 v 09:01 10b.

Ať Ti přináší jenom radost

Jirži77
Jirži77 napsal 15.02.17 v 08:05 10b.

Parádní Stromek , hodně krásných kilometrů a hlavně kolama dolů
Dávám 10 b.

PAVY
PAVY napsal 12.02.17 v 22:24 10b.

Dobrá volba, ať slouží a doveze tě, kam potřebuješ. Sám jsem měl dva stromky 650, ale takovou spotřebu jsem.nikdy neměl. Na dálnici s kufry 5-6 litrů při rychlosti do 160, zřejmě lepší oddíl