Triumph Tiger 800 XR (2016)

Vlastník palef
Vloženo 21.7.2016
Aktualizováno 26.7.2017

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Motokurz Učme se přežít

Na konci května jsem na polygonu v Jihlavě absolvoval kurz Učme se přežít. Po mizerných dvou sezónách jsem potřeboval osvěžit techniku jízdy jako sůl. Teorii znám, ale praxe dělá někdy problémy ;-) Něco mi šlo lépe, něc

Typ: Reportáž
    Vloženo: 01.06.2021
    Uskutečněno: 30.05.2021
  • Motokurz Cesta z města

V dubnu jsem absolvoval s motoškolou Bezpečně na motorce kurz Cesta z města. Začali jsme s tréninkem na letišti ve Vyškově a poté se přesunuli na blízkou soukromou motokrosovou trať. Na závěr dne jsem byl unavený, ale př

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.05.2020
    Uskutečněno: 26.04.2020
  • Motodovolená v Norsku

Letos v létě na konci července jsme opět vyrazili na již tradiční dovolenou na motorkách. Na východě i na jihu už jsme byli, tak přišel čas na sever. A protože minulé roky bylo léto hodně horké, přišel sever vhod. Domluv

Vloženo: 05.12.2019
    Uskutečněno: 27.07.2019
  • Motodovolená v Alpách II

Po pěti letech jsme se vrátili do Alp. Byla to trochu z nouze ctnost, protože jsme neměli na cestu moc času a nabízelo se jet někam k sousedům. Ve čtvrtek po práci jsme se sjeli v Rožmberku. Tamní vodácký kemp přetékal o

Vloženo: 31.08.2018
    Uskutečněno: 02.08.2018
  • Motodovolená v Rumunsku

Po ročním půstu jsme opět s partou vyrazili na motorkách na dovolenou. Letos jsme absolvovali Rumunsko. Jedna skupina vyrazila po vlastní ose přes severní Slovensko (nocleh u přehrady Velká Domaša), druhá se později do

Vloženo: 05.09.2017
    Uskutečněno: 28.07.2017