Suzuki GSX 1250 FA (2015)

Vlastník se-se
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 31.3.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 263 záznamů

mari napsal 28.12.15 v 22:00

to byl jen hec
čím jsi barvil ty odvodový drážky na gumicích???

se-se napsal 28.12.15 v 21:58

Kdepak - nohy na padácích jsem zkusil a poloha mě nevyhovuje. Ty předkopy jsou z původních stupaček a nerezových výpalků. Spoustu věcí jsem měnil i dvakrát (jako že zcela nepoužité) takže ušetření pár stovek je kapka v moři.

se-se napsal 28.12.15 v 21:55

Hehe to mujsím trochu uvést na pravou míru - na vozíku třeba na Sicílii (moje milovaná destinace) a tam pak na motorce. To néé jako že bych jí jen vozil:).
Zhotovitel jsem částečně - nesvařuji a neobrábím ani nemám laser. Na to mám kamarády, kterí na to mají firmy s nimiž spolupracuji i profesně. Všechno jsem to samozřejmě montoval i drátoval, ohýbal plechy, řezal závity a pár věcí tiskl na 3D tiskárně.

mari napsal 28.12.15 v 21:54

jo a za ty předstupny ala čopr, cos dal dopředu(u tohot typu moto jsem to ještě nikdy neviděl), jsi mohl ušetřit, protože stejnej účel splní ty padáky trčící z kapot

changes1
changes1 napsal 28.12.15 v 21:51

Jak tu někdo psal: jako ty Indický autobusy. Fakt to už je moc. Sorry. Mám v podstatě tu samou motorku v nekapotované verzi ale tohle je vážně pojízdnej cirkus. Přečetl jsem celý tvůj popis a vypadá že jsi pevně rozhodnutý že je to tak správně, tak snad víš co děláš.

-Jandys-
-Jandys- napsal 28.12.15 v 21:46

Hmm píšeš že neumíš jezdit a takto si vybavíš moto,naprosto tě nechápu a vozit jí za autem na vozíku,jsi blázen ne? Za mě je tam toho neskutečně moc ale jak píšou i jiní a já se přidám když se ti to líbí je to tvoje věc Tak opatrně na místě ať se někde neskulíš na zem

karlos-transalp
karlos-transalp napsal 28.12.15 v 21:41

Konstruktére,jsi taky zhotovitel těch vymožeností?

mari napsal 28.12.15 v 21:09

OK proti gustu... Jseš neskutečnej šílenec...

PS: až si s nějakou úpravičkou nebudu vědět rady, píšu tobě...

se-se napsal 28.12.15 v 21:04

Já si ty úpravy průběžně píšu do tabulky, tak jsem je udělal CTRL-C a CTRL-V a ty nepodstatný jsem jen vymazal. Porovnání před a po úravách mě nijak netrápí - vliv elektroniky je známý a prostě to tam chci tak jako tak. Motorku jsem snižoval o 45 mm na kostech, 10 mm ny konstrukci sedla a 15 mm na čalounění, takže celkem 70 mm. Měřím 174 cm a teď dosáhnu pohodlně na zem celou plochou obou nohou. Budu se cítit bezpečněji - opakuji, že vlastně jezdit neumím. A proč tolik úprav - prostě protože to jde - každý máme tu radost trochu z něčeho jiného - já to tak dělám se vším, asi nemoc z povolání. S tím objížděním světa to asi nebude tak horký - spíš si jí chceme vozit za autem (ten vozík je upravený trošku podobně jako ta motorka).

mari
mari napsal 28.12.15 v 20:52 9b.

co na to říct, na jednu stranu úctyhodný výkon (hlavně, žes dokázal vyjmenovat všechny ty úpravy a na nic nezapomněl), ale na mě je toho prostě už trošku moc , navíc tím, žes motorku neprojel před úpravou podvozku a to docela radikální pro tenhle stroj, nebudeš moct objektivně posoudit rozdíl v chování.
Ty úpravy by určitě vydaly na ještě jednu takovou Suzinu...

Můžu se zeptat, na co tak zásadní úpravy v takovém množství a to vč. snížení podvozku?Chceš na tom objet svět?Jinak motorku jsis vybral dobře

se-se napsal 28.12.15 v 20:49

Na technickou je sice ještě pár let čas, ale i tak nemám obavy, ono je skoro všechno homologovaný. "vlastní tvořivost" je opravdu jen pár věcí a i ty odpovídají technickým požadavkům na stavbu motorových vozidel. Skoro všechno se na motorkách vyskytuje, jen tady je to vše najednou.

Zelinář
Zelinář napsal 28.12.15 v 20:46

Fakt hubu mám dokořán, to jsem ještě neviděl a tutově nikdy už neuvidím. K.I.T.T. a Batmobil se mají co učit. Proti gustu žádná. Dle mě je toho hafo, ale fandím ti

PajaZR
PajaZR napsal 28.12.15 v 20:41

Připomíná mi to ty indycký autobusy nebo kamiony,všude samý světlo nebo odrazka tak hlavně ať dělá radost skoro vybavená jako Goldwing.

Martin_SV
Martin_SV napsal 28.12.15 v 20:34 5b.

Mám rád doplňky, ale v tomhle bych se asi nevyznal. Ale co, až pojedeš na dovolenou, můžeš zabalit snad všechno, na co pomyslíš Tolik věcí na jedné mašině jsem fakt neviděl

l333v
l333v napsal 28.12.15 v 20:25 5b.

Rika se ze nic se nema prehanet, tohle je zrovna ten priklad :D nic proti gustu asi sis s tim vyhral ale nemyslim ze to uz ma neco s motorkou spolecneho

Trinnlee
Trinnlee napsal 28.12.15 v 20:24

hele tohle snad ani nemuže projít technickou, ne?

Déjávu
Déjávu napsal 28.12.15 v 20:16

No... zajímavé.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.12.15 v 20:07 9b.

To už je fakt moc
Co ti ta motorka udělala ???

Decathlon
Decathlon napsal 28.12.15 v 20:02

Už jsem viděl hodně, ale na tohle čumím jako tele na nový vrata.

Tech
Tech napsal 28.12.15 v 19:49 9b.

Co to sakra je ? Né že bych neměl rád doplňky, ale tohle je úlet.

Trinnlee
Trinnlee napsal 28.12.15 v 19:49 10b.

Nightrider - to je šílenost. Nemůžu říct že by se mi to líbilo-ale čuměl jsem na to z držkou otevřenou...klobouk dolů

paveka
paveka napsal 28.12.15 v 19:43

Ty brďo fakt letadlo

wsbk
wsbk napsal 28.12.15 v 19:38 10b.

Letadlo..

Předchozí