renocar_unor

Suzuki GSX 1250 FA (2010)

Vlastník Blacknin
Vloženo 3.10.2013
Aktualizováno 26.3.2016

Jednoduchý, silný a spolehlivý motocykl. Zrychlení z 0 na 100 za 3 vteřiny z něj při rozjezdech dělá zabijáka.

Honda VT 750 C Black Spirit: Dvěma rok starým testovaným modelům se shodně zavírala řidítka a měly problém s řazením.
Kawasaki VN 900 Custom: Testovaný nový motocykl špatně brzdil a nadměrně vibroval. Navíc jsou v asko KC v Brně trochu na hlavu.
Honda DN-01: Motorka mě nadchla, bohužel je poměrně vzácná a testovaný model byl ve velmi špatném technickém stavu.

První dojmy - Je krásná, velká, silná a těžká jako kráva. Největší slabinou zůstává jezdec (po 10 letech na skútru Birdie 50 docela změna...). :D

Motorku bych doporučil pro - Pro kulturisty a muže s malým penisem.

Původně jsem chtěl choppera, ale neuspokojovaly mě jízdní vlastnosti žádného z testovaných modelů. Nakonec jsem se rozhodl podle aktuální nabídky s nejlepším poměrem cena/kvalita.
Jízda je pohodová, motor poskytuje obrovskou sílu v libovolný okamžik, brzdy s ABS fungují dobře, podvozek je stabilní. Ovladatelnost na silnici dobrá, na spolujezdce zatím nemám odvahu. Úložný prostor je dostatečný na nářadí a lékárničku. Spotřeba je velmi přívětivá. Motorka je po 3000 km spolehlivá a bezporuchová. Nejlépe se cítí na široké silnici, na omezeném prostoru je trochu nemotorná. Při cestování je velmi pohodlná a kapotáž dobře chrání jezdce.

2.7. 2014 Blíží se 6000 km a další serviska. Motorka funguje bez sebemenšího problému. Snažím se jezdit sportovněji, takže je spotřeba o něco vyšší. Experimentuji s upnutím kamery. Stále se mi nedaří zachytit přístrojovku i krajinu kolem. :)

30. 8. 2015 Najeto celkem už 13500 km bez závad, ve 12 tisících vyměněn v servise vzduchový filtr a svíčky. Hned potom i přední pneu, zadní se zdá být pořád v pohodě.

25. 3. 2016 Prodáno. Nastal čas na změnu. Nyní hledám motorku především zhruba o 50 kg lehčí...

McPitt
McPitt napsal 28.11.17 v 14:56 10b.

prosím o přidání do skupiny na FCB ( Suzuki GSX 1250FA, GSF 1250SA / S GSF 1250 NA / N ) v případě Vašeho zájmu. děkuji Patrik

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 06.11.15 v 21:46 10b.

Jasných deset bodů .-) Také jsem si ji pořídil,je supr

Lys
Lys napsal 31.08.15 v 00:49 10b.

Ne že by se mi ta funébrlokomotiva líbila, ale za ty kulturisty s malý penisem máš 10

Pjercak
Pjercak napsal 11.04.14 v 11:12 9b.

Celkem klasika

context
context napsal 03.01.14 v 13:13 10b.

krasna, dobře sis vybral na cestováni ideálni