renocar_unor

Suzuki GSX 1250 FA (2010)

Vlastník PAVEL1250
Vloženo 24.12.2010
Aktualizováno 9.3.2014

Po yamaze FZ-1 Která jezdila jako čert ,jsem koncem července 2010 přesedlal na novou suzuki GSX 1250 FA

Suzuki GSX-R 1000: Manželka

První dojmy - První dojem nic moc.Oproti FZ1 váha to je jasný rozdíl,výkon ten ze začátku chyběl ale po 1000 km jsem zjistil že motorka je v celku hodně vyvážená a pohodová.Výkon se dost zlepšil výfukem Leo Vince opravdu slušný rozdíl a navíc ten originál nevypadal dobře.

Motorku bych doporučil pro - Vyjížky ve dvou,na delší trasy je to universál.

Doplňky na motorce - Kufr Giwi 55l maxima,Výfuk Leo vince super,Zásuvka 12 V.a pár drobností.

Před FZ-1 jsem měl starší vzduchem chlazenou bandasku 1200 S .Po 2 letech pohody, jsem zatoužil po vzoru asi větčiny motorkařu na stroj ktery má min. 150 koní, protože 100 koní to je pro kočku... No musím uznat že Yamaha oproti staré Bandasce měla na vrch vykon motoru,vaha stroje,brzdy,pevný ráma a možná ještě něco ale mě to prostě nesedlo. Nevím jak jinde ale v mém okolí jsou cesty uplně na srač... Jízda na Yamaze která je nastavená asi na něco jiného mě po čase vubec nebavila motor mě neustale nutil jet jako blázen a to není muj styl , rád jedu na pohodu a někdy za to vemu a jsem max. spojený. Po 2 sezonách s Yamahou která není rozhoděně špatná jsem přesedlal spátky k SUZUCE protože model GSX 1250 FA mě jednoduše dostal. V červenci 2010 jsem vyrazil z moto salonu pana Pavelky s novou Bandaskou musím uznat to mě scházelo absolutní pohoda motorka jde krásně od spoda,podvozek je nastavenej tak akorát . Nemohu moc hodnotit mam najeto asi.1600 km bohužel mám malo času . Ale co mě opradu potěšilo je spotřeba která je okolo 5 lit. to znamená že bez problému najedu 300 km na nádrž to se mě u FZ-1 nemohlo stát aní na volnoběch . Na závěr uvedu + a - které jsem schopen posoudit
+motor mě tech 100 koní davkováných pěkně od spoda max. vyhovuje
+podvozek všestranost
+přední světlo učinost

-teploměr motoru to mě opravdu mrzi
-učinost kapotáže -fouká mě na kolena

DejvGSR
DejvGSR napsal 04.02.18 v 11:09 10b.

Klasická cestovní mašina na plnění veškerých přání majitele. Velkým kladem stroje je jeho motor.

McPitt
McPitt napsal 28.11.17 v 14:55 10b.

prosím o přidání do skupiny na FCB ( Suzuki GSX 1250FA, GSF 1250SA / S GSF 1250 NA / N ) v případě Vašeho zájmu. děkuji Patrik

Pavel_SRO
Pavel_SRO napsal 13.04.14 v 22:04 10b.

Hezká mašina!

Lubos92
Lubos92 napsal 03.03.14 v 18:58

Pěkná .

Krabath73
Krabath73 napsal 28.02.14 v 18:17 10b.

hmm,no moc pěkná Sůza