Jawa 660 Sportard/Adenium (2020)

Vlastník hrnous
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 29.3.2018

Deník motorky
Nalezeno 72 záznamů

• Blatníček se dere na slunko

Dneska bylo tak krásně, že sem musel motorku vytáhnout nalapat pár jarních paprsků a konečně se podívat na zadní blatníček na slunku..vypadá to rozumně.. :)

Vloženo: 14.03.2016
    Uskutečněno: 14.03.2016
  • Urob si sám

Jedna malá reportáž na námět jistého časopisu z dob minulých

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.03.2016
    Uskutečněno: 05.03.2016
  • Kovové špónováky na prodej

Dneska dorazily ze zinku kovové špónováky v provedení pro zadní blatníček Caponord 1200. Protože jsou po výrobě CNC špónováků navíc, dovoluji si je nabídnout k prodeji. Existují 4 sady. Originál maličké špónováky na Apri

Vloženo: 23.02.2016
    Uskutečněno: 23.02.2016
  • Výroba nerezových šroubů pro blatníček

Dneska sem zase chytil slinu a pustil se do další bejkárny. Jak už sem tu psal, ty klasické inbusy mi moc nešly pod fousy, moc se lesknuly, po pár umytích by bylo po lesku a začaly by postupně oxidovat.. Takže padla vari

Vloženo: 18.02.2016
    Uskutečněno: 18.02.2016
  • Originální blaťák k blití

V reakci na můj žůžo zadní blatníček jsem se rozhodl oslovit jednoho majitle Jawy 660, který má instalovaný zadní blatníček v originálním provedení od výrobce, aby mi ho zdokumentoval. Originální blatníček jsem viděl, al

Typ: Reportáž
    Vloženo: 12.02.2016
    Uskutečněno: 12.02.2016
  • Zadní blatníček velké finále

Dneska nastal den D, velké finále se přiblížilo.. prvně bylo třeba protáhnout soustruhem původní rozpěrkopodloožku a ubrat část materiálu, která se přidala na špónovákách. Přes den se z itálie dokutálely plecho

Vloženo: 11.02.2016
    Uskutečněno: 11.02.2016
  • Zadní blatníček 3

Dneska se narodily zadní duralové špónováky. Co k tomu napsat :) Jak sem si to nakreslil, tak to mám. Ani sem nedoufal, že se to podaří všechno tak rychle otočit. Konstrukčně jsou podobné těm kovovým, ne však stejné. N

Vloženo: 10.02.2016
    Uskutečněno: 10.02.2016
  • Zadní blatníček 2

Blatníček má pokračování, dneska se domotaly z laseru polotovary pro kovové provedení, vypadá to celkem zajmavě.. i když sem to mohl udělat volnější.. všechno pasovalo na desetinku, tak uvidíme, jestli i jawa bude plnit

Vloženo: 09.02.2016
    Uskutečněno: 09.02.2016
  • Zadní blatníček..

Bylo tomu už dávno předávno..za devateho horami, řekami, lesy a bůhvíčím eště měl sem už při koupi 660 nápad dát tam ten machrovací zadní blatníček. Ani sem tak neřešil tu funkční stránku věci..ale jako machrovinku.. Pot

Vloženo: 02.02.2016
    Uskutečněno: 02.02.2016
  • Držák SPZ

Taková blbost..ale potěší :) Zakázková výroba. Udělá se Forma do vstřikolisu, takže je to celé krásně jak se dneska říká 3D vystouplé a až na tom je zase nálepka, která kopíruje výstupky pod tím..fakt pěkné :)

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 14.12.2015
  • Bum prásk ? Už ne!

Zima se blíží a tak začínám vymýšlet další bejkárny :) Tentokrát mi padla do oka esteticko funkční stránka věci. Náš stroj totiž obsahuje výdobytek moderních ekologických dobytků, a to konkrétně AIS systém, celým názve

Vloženo: 10.12.2015
    Uskutečněno: 10.12.2015
  • Konečně něco ? Jo, pár blbostí :)

Někdo možná netrpělivě čeká a ono pořád nic :) Velice nic se taky neděje, motorka má svoje mouchy, ale všechno se daří řešit za pochodu... Ale aby to nebylo tak jednostranné tak je tu malý progres, konečně jsem dotáhnu

Vloženo: 05.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015