Jawa 660 Sportard/Adenium (2015)

Vlastník milan1963
Vloženo 3.7.2015
Aktualizováno 25.11.2015

Jawa 660 - nejmodernější výrobek Týnecké Jawy. Příjemná, na dlouhé cesty i cesty do práce. S tím jsem ji kupoval

Motorka koupena od Jawa a.s.

První dojmy - První dojmy? Poprvé jsem se Jawě 660 svezl na jednom Jawadni. Proti mé dosavadní Jawě 650 byla živější, začal jsem uvažovat, že bych si ji jednou ke své Stylce 650 pořídil. Ted' se tak stalo.

Motorku bych doporučil pro - Jawa je motocykl asi pro každého. Kdo ale hledá závodní či terénní stroj, musí k jiné značce.

Doplňky na motorce - Žádné, ale plánuji hodinky, roadboak, vyhřívání rukojetí a dál uvidím.

Tak je doma, řekl bych konečně. O Jawě 660 bylo už napsáno mnohé. Sám jsem si objednal verzi Adenium, protože cestuji po Evropě a větší přední kolo a vyšší plexi se hodí. Tato verze se mi i víc líbí. Objednal jsem ji se všemi doplňky, které Jawa nabízí : hl. stojan, nosiče kufrů, vyšší plexi, padáky motoru, chrániče rukou...barvu jsem vybral tmavočervenou, mám rád staré motocykly a tak tato barva je připomínkou starších Jaw. A proč Jawa ? Protože jsem v podstatě nikdy nic jiného , tedy kromě ČZ , nevyzkoušel a s Jawou jsem byl vždy spokojen. Že existují i lepší motorky? Možná, ale žádné jiné zkušenosti nemám a nemám ani důvod měnit značku, na jejíchž výrobcích jezdím 37 let. Uvažoval jsem o Jawě 1000 , ale bude ?? Když ano, kdy ? Tak mám novou motorku už ted'.
Zkušenosti s přístupem Týneckých mám velmi dobré, motorku mi vyrobili na přání a akceptovali moje připomínky během výroby. To je výhoda kusové produkce.

widowmaker
widowmaker napsal 10.11.19 v 20:39 10b.

dasturm
dasturm napsal 18.08.19 v 22:53 10b.

Vypada skvele

Svec_Honza
Svec_Honza napsal 30.05.19 v 21:17 10b.

super mašina Ani jsem nevěděl že existuje

velkýjawista
velkýjawista napsal 16.05.19 v 21:29 10b.

pěkná mašinka

Rajce2
Rajce2 napsal 16.04.19 v 09:47 10b.

Zajímavej a jedinečnej stroj - to je vždycky čest být vlastníkem :) Je vidět, že jsi Jawa srdcař + chválím poctivě psaný deník