BMW K 1200 S (2005)

Aktualizováno 26.4.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

rusty-m
rusty-m napsal 14.03.18 v 04:07 10b.

Moc hezka a obsahla recenze. Zaujal me hlavne popis chovani podvozku, je to samozrejme vzdy subjektivni, ale ten pocit znam, kdyz si clovek neni 100% sicher vazne super recenze

context
context napsal 01.07.17 v 22:10 10b.

Super stroj a hodně dobrý popis přeji hodně zážitku v sedle a hodně najetých km bez nehod.

O.N.E.
O.N.E. napsal 06.01.16 v 20:25 10b.

Perfect BMW

raid
raid napsal 27.11.15 v 23:56 10b.

Brutální strojovna. Dneska už by to nebylo nic pro mě, ale kdysi jsem proháněl ZZR1100 jen což. Asi je to věkem. Tak hlavně opatrně a desítka to jistí

krysoid napsal 10.05.15 v 08:25

Děkuju.Snažím se všechno co cítím kolem motorek popsat,jenže je toho tolik,že to snad ani nejde Snažím se mé postřehy(i když laické) předávat dál,pro případné zájemce o ten který druh motorky.A o tom to je Není zač,jsem rád že je nás víc,takových bláznů

Wildaja
Wildaja napsal 09.05.15 v 13:31 10b.

Úžasně popsaná motorka (a nejen tato , máš je popsané parádně všechny ),
pro neznalé super popis všeho, co tahle moto umí a při výběru případného kupce i důvod k zamyšlení a rozhodnutí .
Přeji spoustu km bez nehod a jinak i to kvalitní povození , kde tě nikdo nezdržuje a užíváš si to o to víc . A děkuji i já za super komentář .

BoBo1
BoBo1 napsal 19.02.15 v 18:27 10b.

Parádně popsáno a parádní motorka. Ať se daří.

Dolph-cz
Dolph-cz napsal 18.01.15 v 17:59

Pěkná,hezký popis,ale tu zadní gumu fakt vyměň!nebo obě ,dobrá guma při akceleraci neklouže,běžně dávám na 1.plný a zvedám ji na záda a kolo se mi nikdy neprotočilo...

dávám 10b

krysoid napsal 07.01.15 v 19:53

To se lehce řekne

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 07.01.15 v 19:09 10b.

Krásná raketa ďáble! Hlavně kolama dolů

Piki
Piki napsal 08.11.14 v 06:11

Kvůli technickýmu řešením a značce jsem jí dal přednost před Hayabusou. Gumy jsou důležitý. Já dal Metzeler M7 a užívám si to jak nikdy

krysoid napsal 28.10.14 v 11:48

Sancho-7935-výborná motorka,jak říkám,kompromis.Každej vyžaduje něco jinýho.Na 90% je to pneu a jejím profilem.Na EVA jsem se díval,no nejdřív zkusím asi normální 2 a pak se uvidí.
Hevy14-kdo se bojí nesmí kurva do lesa,a basta!I kdybych měl vypláznout 70k za převodovku(který rozhodně nemám)tak mi ty zážitky za to stojí.
RTourer-taky z nich nemám dobrej pocit
tooma-díky,jsem rád za další názor.PS:Já zase nemám problém dostat ji na zadní,jen plynem

tooma
tooma napsal 28.10.14 v 09:53

Souhlasim, ze je to gumama.. Jezdim K1200R bez ESA i ABS, chtel jsem klasiku a absolutne tyhle problemy nemam. Drzi jak pribita.. jezdim Pirelli Angel GT.. Jinak At slouzi..

RTourer
RTourer napsal 27.10.14 v 22:56

Na 100% bude problém v těch gumách, MPR3 se mi moc neosvědčily ani na R 1100 RT.

Hevy14
Hevy14 napsal 27.10.14 v 20:30

krásná mašina...tak ať ti dobře slouží :)
přemýšlel jsem o ní taky ale strach z tý rakety za převodovku byl silnější než já :)

Sancho-7935
Sancho-7935 napsal 27.10.14 v 12:08

Fajne strojovna Sám o ní pár let přemýšlím, ale nevím jestli pokračovat dál cestou kompromisu
Jinak k problému se sklápěním, definitivně vada pneumatik, standartní nová pneu má lineární průběh vztahu mezi náklonem a zvětšující se plochou styčné plochy se silnicí. Jelikož 98% si tam sjede hranu podle svého stylu, vznikne Ti tam schod s extrémě slabou a vrtkavou přilnavostí :D Sám jsem to letos odzkoušel třeba na Zedovi, a dalších, ale u toho Zeda mě překvapilo jak tupej a děsnej projev má jinak slušnej podvozek :)
Pokud půjdeš do Contíků doporučuju si trošku připlatit za verzi EVO Za dva roky výběru pneumatik podle testů z německa, a odzkoušení těch nejlepších, z nich jsem vážně vedle. Dají ježdění na stejné motorce o kousek vyšší třídu chování

krysoid napsal 26.10.14 v 17:52

Díky všem.
twinrider-hodně divný,nejsem schopen to ani pořádně popsat,na nových gumách uvidím
Tuji-taky doufám že je to gumama a ne nějakou vůlí,nebo něčím podobným v podvozku
Ondra95-sakra změna...moto je o kompromisech,cesta nebo terén.Obojí pořádně nejde.
jarolim-díky
BorisVTR-pohodový km a 170k/130Nm,nevim nevim ale ne,zatím jsem klidnější jak na V-Stromu
Duchy10-Na tu barvu jsem čekal dýl,jinou bych nechtěl.Možná je to tím že předchozí majitel jezdil jen rovně uvidíme.Pak sem hodím rozřešení

Duchy10
Duchy10 napsal 26.10.14 v 15:20

V těchto barvách je fakt luxusní. Než jsem koupil tu svou, tak jsem se přímo na tuhle byl kouknout
Jinak (stejně jako kolegové) bych popisované chování přičítal těm gumám. Jízdní vlastnosti jsou jinak naprosto famózní a konkrétně "skládání" od zatáček bylo plynulejší a čitelnější než ne Ninje. Obouvám stejné gumy jako Twinrider a zatím bez problémů.
Jinak přeju hodně bezproblémových km...

BorisVTR
BorisVTR napsal 26.10.14 v 12:32 10b.

Moc pěkne Kačko.Preju hodne pohodovych km a davam 10b

elvis78
elvis78 napsal 26.10.14 v 05:14

moc hezká

Ondra95
Ondra95 napsal 25.10.14 v 23:57 10b.

Koukám velká změna v garáži.
Tak hlavně f klidu a bez nehod.

Tuji
Tuji napsal 25.10.14 v 21:50 10b.

Jezdil jsem K 1300 GT a naprostá spokojenost. Tohle není konstrukcí motorky. Pro tebe doufám, že to je gumama a tím by to taky mohlo bejt. U hayabusay mi stačilo přejít na jinej profil a začalo to padat v zatáčkách uplně jinak!

twinrider
twinrider napsal 23.10.14 v 20:36

Gratulace To chování podvozku v zátočině je dost divný, moje sedí, jak přibitá. P výměně pneu budeš moudřejší. Jezdím Pilot Road 2 a no problém.