BMW K 1200 S (2008)

Vlastník Johnyp19
Vloženo 12.5.2011
Aktualizováno 21.7.2011

Moje už pátá mašina. je to parádní stroj zatim se seznamujeme. Myslím že si budeme do budoucna určitě rozumět. A dál už nevim co napsat aby to konečně schválili :D :D

Tak máme najeto zhruba 4000km a pocity jsou ůžasné. Dá se využít i na docela ostrou jízdu ale stejně tak i na cestování a pohodovou jízdu do práce. ESA je naprosto fantastická věc hraju si s tim skoro pořád. Stejně tak dobře příjdou vhod v chladném počasí vyhřívané rukojetě. Posez je celkem pohodlný akorát když jedu někam dál se spolujezdcem tak když jedu pomaleji než obvykle tak trochu bolí zápěstí ale nic co by se nedalo. Zátah motoru na 6ku je parádní. Okolo 7000-8000otm začíná první kopanec a motorka vystřelí jako raketa. Druhý je někde mezi 9000-10000otm. Podvozek je taky velice povedený,do zatáček padá sama až se někdy divim jak snadno se na tom dá dát koleno :D Brzdy tak to je kapitola sama pro sebe. Parádní dávkování a účinost díky dual ABS taky. Kontrola trakce mi občas problikává na horizontech a když jedu ostřeji takže smysl to asi má :D V zrcátkách je vidět parádně. Na směrovky pro každou stranu zvlášť jsem si musel chíli zvykat ale teď už bych to asi jinak ani nechtěl :D. Potkávací halogen jsem vyměnil za xenonový protože se mi zdálo že to vůbec nesvítilo. dálkový jsem nechal lepší halogenové H7ky. Co mi ale trošku vadí jsou celkem nepříjemné vibrace kolem 6000-7000otm. Origo filtry jsem vyměnil za otevřené BMC a řekl bych že je to znát. Teď ještě do budoucna plánuju nějaký fešný laďák protože s origo výfukem to má zvuk jak fábie :D. Spořebu mám většinou okolo těch 6L/100km ale ani při té nejostřejší jízdě jsem se nedostal nad 7 takže to hodnotim kladně. Dojezd na nádrž je od 210km při sport jízdě až po cestovních 340km. Manimulace na místě je pro me trochu obtížná ale jakmile se rozjedu je to v pohodě. Ještě jsem zapomněl zmínit RDC-super věc na dálnici jsem píchnul a asi bych si toho ani nevšimnul kdyby na mě nezačal blikat červený trojůhelník a na dislpeji blikal aktuální tlak který docela rychle klesal. Tak tolik zatím moje poznatky a až na něco zase příjdu určitě to sem dopíšu.

TVGSXR
TVGSXR napsal 17.08.11 v 09:31

hodně pěknej stroj Nikdy mi BMW motorky nic neříkaly, ale K1200 S se mi fakt líbí ať slouží

BorisVTR
BorisVTR napsal 06.08.11 v 06:08

Nadherne BMW.Nech ti dela jenom radost.Davam 10 bodu

Johnyp19
Johnyp19 napsal 22.07.11 v 02:49

Díky moc zatím jsem to ještě neprojel čekám na počasí no.

mostar
mostar napsal 21.07.11 v 17:40

Pekny ladacek a paradni masina jak uz jsem psal.

Kejlista52
Kejlista52 napsal 02.07.11 v 13:37