BMW K 1200 S (2006)

Vlastník Vajdík
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 29.8.2011

BMW K 1200 S, stříbrná, vizuálně v perfektním stavu, 27.000 najeto, se servisní knížkou

Tak jsem si včera jel do Jindř.Hradce pro svýho mazlíčka.. ještě teď vidím prodejce, když jsem na ni sedal v polobotkách a riflích a vyrazil na zkušební projíždku..jenom nervozně polknul..Vše ok, vrátil jsem se zpátky a při podpisu smlouvy oblékám kombinézu,vysoké boty, páteřák..pán říká: "Byl jsem trošku nejistý, když jsem Vás viděl..", Pak už to bylo jako filmové klišé..Já na to: "No to víte, na týhle jsem začínal..". "Na takové nikdo nezačíná".. " Ale jo.. ." A pán polknul podruhé, když viděl fungl novou kombinu..

Co říct, po sednutí na takovou mašinu Vám skočí knedlík do krku a zůstane tam asi tři hodiny..pomalu se seznamujeme..nádherně vede stopu..úplně mazec..táhne asi od 2500 (kam až nevím, nechystám se zatím nad 8.000 otáček).
Měřím 174 a to je asi minumum na tuhle mašinu..
Na režim komfort je D1 úplně vyhlazená, funkce poděkování při zmáčknutí obou blinkrů jistě vylepší image motorkářů , nemyslím, že někdy využiju laďák..i tak je to brutální zážitek ji slyšet..

Za první dva dny najeto asi 600km - mám snad už trochu rozum a ona zase ABS, takže zatím v pohodě...ale začínat na ní ve dvaceti je jasná jízdenka na prkno..

Tak mám ji čtrnáct dní a najeto asi 1000km popojížděním...kde já pořád sakra jezdím??

Nemůžu si stěžovat - pořád je to luxusní poježdění..přikoupil jsem špunty do uší..pro delší cesty po dálnici - zatím nijak nedivočím, na 170km/hod točí tak 6.000ot. - to je tak rychlost na pohodlné sezení..ležet na nádrži kvůli pár kilometrům navíc mi přijde pro mladší kluky

Řazení super - jen párkrát se mi stalo, že jsem z jedničky jen ťuknul na neutrál..je přesné,ozve se vždycky hlasitým kovovým zvukem (standard) , ale zase je potřeba to nešidit..

Problém je trochu se zadním kufrem - horko těžko sháním držák na BMW od GIVI a včera jsem koupil magnetický tankpad na svou plastovou nádrž ..

Jinak děkuju moc za všechny dosavadní bezvadné komentáře.

PS: při stavění na stojan jsem ji ultralehounce uložil na bok..přesně tou rychlostí, kdy ji nedokážete udržet, ale nemá ani škrábnutí..jen ten zážitek, kdy přifrčíte ke kavárně narvané lidma a pak se jen kroutíte, abyste ji nepoložili..a nakonec vám přijde pomoct týpek se slovy " kámo pozor na to báwo" ..to se helma nechce moc sundávat

HRP
HRP napsal 09.01.19 v 21:21 10b.

Ahoj, pls mužeš mi poradit. Mam pár otazek o servisu v kolika km se to srvisuje vsechny oleje, naplne a td.
Kontakt na servis, třeba. No a na co si dát pozor. Díky Honza 778003880

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 11.02.14 v 14:52

dobráááááááá!!! chci to

kulina71
kulina71 napsal 20.08.13 v 13:58

Bomba stroj, teď jsem ji prohnal přes Alpy a Slovinské kopečky až dolů ke Splitu ve dvou a bomba, moc jsme si to užili, jak na silnici, tak i na dálnici... přes dva tisíce km a naprostá pohoda...

Bat_CB
Bat_CB napsal 28.11.12 v 13:34 10b.

Taky jí mám:) prima stoj 10b

Ziza93
Ziza93 napsal 28.08.12 v 23:32

Asi jsem Te skopcil a je taky moje prvni, ale je nadherna a drzi ...