KTM 890 Adventure R (2022)

Vlastník Picasso
Vloženo 17.5.2023
Aktualizováno 16.4.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Ferenc
Ferenc napsal 18.05.23 v 13:50 10b.

Tož pěkné to Picasso máš
At se Ti daří

Picasso
Picasso napsal 18.05.23 v 11:37

To SJ90: Trubky váží celkem prd, jsou lehoučké, odhadem tak do 2kg... taková váha nevadí, já sám mám skoro 100 kg... Uchycení je taky dostačující. Spíše mi vadí ta šířka. Taky jsem je tam nechtěl dávat, stačí mi, co mám na 1290, ale jezdím hodně a většinou venku, letos to chci vyzkoušet na Balkáně a řešit dojebanou nohu nebo prasklou nádrž někde 3 tisíce km od baráku se mi už nechce. Rám se narovná nebo odmontuje. Na 1290 jsem s tím najel už 30 tisíc, zvykl jsem si na to. Potřebuju to taky když taháme motorky ze sraček, hodí se mít to za co chytnout, to se mi už i u staré 950 hodilo mockrát. No a v neposlední řadě někdy potřebuješ s sebou táhnout spousty bebechů, jindy si jen tak odložit nohy... je to prostě daň za adventure.

Picasso
Picasso napsal 18.05.23 v 11:05

To mendosk: Sedlo jsem vzal originál KTM Power Parts 63507941000EB je vyšší o 2cm a plošší (širší úhel kolen), ale stejně není tak pohodlné jako to na 1290... gauč to opravdu není, 1000 km denně na tom asi nedáš. Ten přívěs je proto, že fakt nechci jezdit přes D1, Slovensko a Maďarsko rovně jen po dálnici. Jsou to ztracené 2 dny života, zbytečně ojeté gumy, nuda nuda nuda. Takhle auto s vlekem nechám v Rumunsku u Temešváru, nebo v Bosně u Neumu, pojezdím 2 - 3 týdny Balkán a zase ty rovinky zpátky na přívěse. Už jsem na ty přejezdy starý...

SJ90
SJ90 napsal 18.05.23 v 10:39 10b.

No dobře s to obehnal trubkama . Pořád si říkám zda to má smysl Hmotnost jde nahoru a to přichycení taky nic moc, ale je pravda chybami se člověk učí . Jinak paráda užij si to na dovolené a vždy dojedeš kam máš namířeno i zpět. V sedle se dá vydržet cca 500 km deně, nebo pořídit ovečku .
Jo jo velký advík je 100 pro pohodlnější, ale kam pojedeš s tímto by jsi ho tahat nechtěl

mendosk
mendosk napsal 18.05.23 v 10:02 8b.

Ahoj, sedadlo si vymenil za Ergo high? Začal som nad tým rozmýšľať . Na sériovom mam zatiaľ najdlhší nájazd 250km a dalo sa ,ale tiež to nie je taký gauč ako som bol zvyknutý z Tigra 800. Obavám sa že 1000km za deň to bude peklo.
Keď to chceš ťahať na prívese to si mohol rovno kúpiť H701 alebo 690