BMW K 1200 S (2005)

Aktualizováno 6.3.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

James01
James01 napsal 31.07.19 v 18:36 10b.

Super recenze. Porizeno z důvodu jak psal 196cm. Mel jsem z toho obavy, ale koupil jsem ji taky a to mam 193cm a naprosta fantazie :) Necekal jsme ze se nekdy poskladam na silnicni ... k1200s autobus mezi masinama.
Diky

K1200S najeto 130tis a jede stale jako ĎAS :D

Horis001 napsal 30.01.17 v 19:53

S kilometrama to mám stejný. Jenom v ČR jak mám motorka přes 50 tis. km tak všichni říkají, že je na odpis i kdyby to nemělo řidítka tak ať má motorka kolem 30 tis. km je sice už třikrát stočená, ale to nevadí na tachometru to má 31 a to je hlavní. To mně hodně štve!

xx-men
xx-men napsal 26.01.17 v 19:08 10b.

Hezký stroj ... za mě nezáleží na číslech na tachometru ALE NA STAVU STROJE A SERVISU... a jak se o něho jeho majitel staral.Ať Ti slouží a hodně radosti z jízdy a hlavně BEZ NEHOD.

Piki
Piki napsal 22.01.17 v 16:06 9b.

Ta síla je ukrutná. Škoda těch problémů s prodejce, ale úplně souhlasím s tvým řešením. Hodit to za hlavu a užívat si

Takže ať to lítá

Mig_35
Mig_35 napsal 22.01.17 v 13:44 10b.

káčka jsou velký potvory, na tom ani dvoumetrový chlap nevypadá až tak srandovně, ale trochu stejně jo.
jediný co bych tak bych ty oranžový blinkry, to je děs běs:/ dej tam bílý,

JenyYamaha
JenyYamaha napsal 22.01.17 v 12:46 10b.

nádhera, ať jezdí

cebeer
cebeer napsal 22.01.17 v 08:24 10b.

Slušný skok z Banďourka. Tak hlavně opatrně. Podle Tvé reakce na automobilisty to vypadá, že to máš v hlavě srovnané. Tak se toho drž. Já starý osel se občas nechávám vyprovokovat i v mých letech. To se nechlubím, za to se stydím. S těmi kilometry je to těžké. S Cagivou jsem najížděl 10 tis. ročně, potom většinou 5 - 6 tis. a teď s GSXR 2,5 tis. Klidně bych najel i 20 tis. za rok, ale mám teď jiné priority. Takže těžko se orientovat podle ročníku. Hodně štěstí na cestách.

Horis001 napsal 19.01.17 v 19:17

Bylo to těžký, ale nakonec jsem zjistil, že mají v BMW kompletní historii.

twinrider
twinrider napsal 19.01.17 v 19:15 10b.

jak jsi přišel na to, že je mašina stočená?

Horis001 napsal 19.01.17 v 19:10

Je to moje čtvrtá motorka a vždy jsem měl štěstí, že prodejci byli v pohodě, ale tohle je už moc. Naschvál jsem makal jak šroubek abych si už nekupoval motorku za 50tis kč , ale pořádnou a pak tohle.
Dík Tome a třeba někdy na silnici ;) ,

Dvametrychlapa
Dvametrychlapa napsal 19.01.17 v 18:41 10b.

Je to vždy divné a je to u 99% ojetin které mají málo najeto a jsou to motorky pět, deset let staré. Takovou vlastním taky. Deset let stará a třicet tisíc kilometrů ? Tehdy jsem si říkal že je to možné... . Teď vím že na motorce najedu za sezónu deset tisíc kilometrů i víc bez potíží a že je jen málo motorkářů kteří si motorku koupí jenom proto aby jim stála doma v garáži. Bohužel taková je dnešní realita a můžeme jenom děkovat že se dneska dělají zatraceně dobré motorky které umí najet i půl milionu kilometrů, třeba jako BMW. Vždy je to o tom jak se o motorku člověk stará a co jí dává. Hodně radosti bez nehod přeji. TOM.