Kawasaki KLE 500 (2004)

Aktualizováno 2.7.2022

Deník motorky
Nalezeno 74 záznamů

• Kawasaki sraz Seč-LADA sraz Jedovnice a vláčky ve Žďáru

Sezona se kvapem blíží ke svému konci, byla by škoda mrhat volným časem a neprojet se. Celý týden vedra, z pátku na sobotu radikální ochlazení. No není to k nas*ání? I tak jsme se s manželkou rozhodli, že pojedeme na S

Typ: Sraz
    Vloženo: 24.09.2018
    Uskutečněno: 23.09.2018
  • Za Babičkou do Ratibořic (3. výlet s dcerou)

"Tati, nepojedeme na nějaký výlet na motorce? Už jsme spolu dlouho nikde nebyli. Ale jo, mohlo bychom, proč ne. Tak vyber nějaký cíl? Nějaký zámek?" Trochu jsem se zamyslel, mrkl na stránky Turistických známek neb je

Vloženo: 11.09.2018
    Uskutečněno: 08.09.2018
  • Melechovský okruh alias Melecháč

Ač léto, motorka téměř měsíc stála smutně v garáži. Rozhodl jsem se tedy navštívit velký sraz dvoutaktních strojů Jawa, ČZ, MZ a Simson, který se tradičně koná v Ledči nad Sázavou pod jménem Melechovský okruh. Zatím jsem

Vloženo: 20.08.2018
    Uskutečněno: 18.08.2018
  • Do Šluknovska za noži aj.-výlet na sever

Motorka před barákem, dovolená, slušné počasí. Tak proč si nevyjet? Trasu jsem si zvolil v podstatě stejnou jako při předešlém výletu do Děčína. V plánu jsem měl více zastávek, něco vyfotit, koupit turistické známky. L

Vloženo: 17.07.2018
    Uskutečněno: 16.07.2018
  • na jih Čech víkendově

Říká se, že i cesta je cíl. Já během svého cestování na motorce vždy rád navštívím nějaká zajímavá místa, hrady, zámky či muzea. Jako sběrateli dřevěných turistických známek mi pomáhá aplikace Turistické známky. Jako dě

Vloženo: 17.07.2018
    Uskutečněno: 14.07.2018
  • výměna oleje

Bylo na čase. Na doporučení místních jsem zakoupil Motul 5100, tak uvidíme.

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • Sklo v Kam. Šenově a děčínský zámek (XI.)

Vyhlásil jsem akci Motovýlet našeho rodinného motogangu s nasměrováním na sever. Sešli jsme se já s manželkou na KLEpadle od pana Kawasakiho, sestra s manželem na Triumphu Speed Triplu a taktéž na Triumphu Speed Triplu

Vloženo: 02.07.2018
    Uskutečněno: 30.06.2018
  • Na Zvíkov se sestrami

Bedlivě sledujíc počasí jsem na sobotu vyhlásil rodinný motovýlet. Nakonec jsme jeli jen tři na dvou motorkách. Jednu sestru jsem vzal k sobě jako baťoh, druhá jela na své Hondě. Jako cíl jsem zvolil perlu gotiky, králov

Vloženo: 13.06.2018
    Uskutečněno: 09.06.2018
  • Kawasaki sraz Seč

Na motorkářské srazy nejezdím, ale občas je třeba udělat vyjímku. Tou se stal sraz Kawasaki pořádaný u města Seč. Cesta z Luštěnic do Čáslavi byla nijaká, na motorce jezdím nerad po I/38. V Čáslavi jsem se zastavil z nos

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • TK

Dva roky utekly jak voda a bylo potřeba opět navštívit stanici technické kontroly. Vsadil jsem opět na STK v Lysé nad Labem. Přístup technika bezvadný, za 10 minut bylo hotovo a ještě mi popřál mnoho šťastných kilometrů

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.04.2018
    Uskutečněno: 25.04.2018
  • Tábor-město husitů (X.)

Letos poprvé s manželkou ( římská číslice v nadpisu uvádí celkový počet výletů s manželkou). Volba padla na město Tábor. Zbavili jsme se dětí :-$ , dojeli si pro motorku a vcelku pozdě, vzhledem k předpokládané kilometrá

Vloženo: 16.04.2018
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • Kunětická hora - výlet s dcerou č. 2

Hezké slunečné, i když větrné počasí, mne opět vehnalo za řídítka motorky. Abychom trochu utužili vztah táta-dcera, vzal jsem jako baťůžek právě ji. Zatím se mnou byla jen jednou, a to v roce 2016 na krátkém výletu na hr

Vloženo: 12.04.2018
    Uskutečněno: 07.04.2018
  • První kilometry v roce 2018 Vrátenská rozhledna

Letošní jaro nastavilo motorkářům nevlídnou tvář. Volnému slunečnému pátku nešlo po dlouhé zimní odmlce odolat, bylo potřeba oživit motorku. Baterie nebyla úplně vybitá, ale na start bez pomoci kabelů a autobaterie to ne

Vloženo: 31.03.2018
    Uskutečněno: 31.03.2018
  • Do jižních Čech na dva dny ( IX.)

S manželkou jsme se několikrát bavili o tom, že bychom si mohli na motorce zajet na výlet do jižních Čech, konkrétně navštívit zámek v Hluboké. Letos jsme toho spolu moc nenajezdili. Volný víkend v kombinaci s pěkným poč

Vloženo: 02.10.2017
    Uskutečněno: 01.10.2017
  • zámek Zákupy (VIII.)

Krátký výlet s manželkou (již osmý). Z Neratovic jsme jeli přes Mělník a Mšeno, kde nám začalo pršet, Kokořínskem přes Dubou, do Doks, kde se strhl opravdový liják až do místa určení, státního zámku Zákupy. Když jsme do

Vloženo: 27.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • Točník a Peruc se sestrami

Po návratu z motodovolené v Srbsku jsem si potřeboval na chvilku od motorky odpočinout. Ale předpověď pěkného počasí mne aktivovala do modu " vzít za heft". Vyzval jsem sestry k výletování, abych nejel sám. Eva navrhla

Vloženo: 31.07.2017
    Uskutečněno: 30.07.2017
  • Sázava a Kutná Hora ( VII.)

Tento rok je u mne na motovýlety chudý. Polovina června za námi a já byl jen na dvou pořádných výletech a dvou manších. Konečně se sešly podmínky ( čas, peníze a počasí+zajištěné hlídání dětí), abychom mohli vyjet společ

Vloženo: 20.06.2017
    Uskutečněno: 18.06.2017
  • Malý výlet s dcerou a sestrou-začátečnicí

Jak jsem již předeslal někde ve svém minulém zápisu do deníku, další z mojich sester si pořídila motorku. Jako začátečnice si zatím sama netroufá jezdit někam dál sama .Slíbil jsem jí, že až bude příležitost, pojedeme sp

Vloženo: 08.05.2017
    Uskutečněno: 06.05.2017
  • Lichnice, Třemošnice a Čáslav - neplánovaný výlet, kter

Někdy nakonec vyjdou nejlépe akce, které jsou spontánní a dlouze se neplánují. Jako můj sobotní výlet. Původně bylo v plánu, že si v sobotu vyjedeme společně se sourozenci neboli v našem Big family gangu, ale vlivem udá

Vloženo: 01.05.2017
    Uskutečněno: 30.04.2017
  • Porovnání pětistovek aneb malý výlet za sestrami

Počasí v těchto dnech je nevalné a motorkářům nepřeje. Přesto jsem si urval aspoň chvilku a udělal si na motorce malý výlet. Oproti mým zvyklostem cílem nebyl ani hrad, ani zámek či jiná zajímavost,ale pouhá návštěva s

Vloženo: 20.04.2017
    Uskutečněno: 15.04.2017
  • Erbenův Miletín a muzea v Polici nad Metují - první kil

Před čtrnácti dny jsem probudil motorku ze zimního spánku. Dofoukal pneu, nastartoval ( tři měsíce stála motka i s baterkou) bez problému, projel se asi 10 km, umyl a znovu uložil do garáže s očekáváním dobrého počasí a

Vloženo: 26.03.2017
    Uskutečněno: 25.03.2017
  • Ohlédnutí se za sezónou 2016

Rok 2016, přesně sedm měsíců od vytažení do uložení motorky, 6200 najetých kilometrů, 10 výletů ( 6 s manželkou, 1 s dcerou, 1 se sourozenci a 2 samostatně) a jedna dovolená za hranicemi naší malé republiky ( Polsko). Te

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 20.11.2016
  • Zámek Lemberk a novoborské Muzeum skla ( VI. )

Vyhlídka pěkného počasí, přezutá motorka a děti u babičky. Toť mix, který mě dovolil vyrazit společně s manželkou na další, v pořadí již šestý, společný motovýlet. Z Benátek po okreskách až do Jablonného v Podještědí, k

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 24.09.2016
  • Přezutí

Abych si mohl opět vychutnávat radost z jízdy, bylo nutné nechat přezout zadní pneu. Po všemožném vybírání a pročítání hodnocení jsem se přiklonil k Metzeler Tourance. Rozdíl oproti staré gumě je milionprocentní.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 20.09.2016
  • Hrad Houska - první motovýlet s dcerou

Výlet, který určitě nevyniká počtem najetých kilometrů, ale zůstane v paměti dlouho. Manželka už se mnou jezdí na motorce běžně, avšak dcera se mnou jela poprvé. Občas jsem jí povozil kolem baráku, jí se to moc líbilo, t

Vloženo: 04.09.2016
    Uskutečněno: 03.09.2016
  • Grabštejn a Žitava ( V. )

Motorka si po motodovolené trochu odpočinula, tak nastal čas naplánovat zase nějaký výlet. S manželkou jsme se domluvili, že by to mělo být něco "malokilometrážního", volba padla na hrab Grabštejn za Libercem a Žitavu.

Vloženo: 08.08.2016
    Uskutečněno: 30.07.2016
  • Koso 3 v 1 a zásuvka na 12V

U KLE chybí na přístrojové desce hodiny, tak jsem zakoupil výrobek firmy Koso, kde ke navíc i voltmetr a teploměr. Na cestách, zejména těch delších, je občas potřeba dobít telefon nebo baterie do foťáku. A proto zásuvka

Vloženo: 03.07.2016
    Uskutečněno: 03.07.2016
  • Rodinný motogang na Panské skále i v Terezíně

Všichni mí sourozenci, kromě jednoho, mají nějaký vztah k motorkám. Buď je vlastní oni sami nebo jejich protějšky. Ještě se nám ale nepovedlo, abychom si vyjeli všichni naráz. Až do této neděle. Bohužel, sladit zájmy a c

Vloženo: 30.06.2016
    Uskutečněno: 30.06.2016
  • Dýmkařské muzeum Proseč

Na výlet jsem vyrazil neobvykle v pátek. Jako hlavní cíl jsem si vybral dýmkařské muzeum v Proseči, a také několik podcílů. Z Benátek jsem se pohodově přesunul přes Poděbrady do Chlumce nad Cidlinou, kde jsem v BC koupi

Vloženo: 13.06.2016
    Uskutečněno: 10.06.2016
  • Haškova Lipnice a středobod ČR (IV.)

Pozitivní předpověď počasí přímo zve na motovýlet. :-) Jak jsem již psal minule, manželka už se mnou jezdí běžně a ráda, tentokrát jsem vytáhl s sebou i kamaráda Jirku, kterému udělala „baťůžek“ jedna z mých sester E

Vloženo: 07.06.2016
    Uskutečněno: 05.06.2016