BMW F 800 ST (2007)

Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• projížďka? a ono nic

Tak jsem provedl nezbytné domácí práce , probuzen po noční a těšil se, že se trošinku projedu někde kolem Jizery. Nabalím se ,odhalím moto, zapnu klíček, otočím-cvak-budíky zhasnou a nic.A znova cvak tma a nic. Tak jo,

Vloženo: 05.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015
  • náhodný objev

Tak jsem se jel zas projet.Udělal jsem trošinku chybu, že jsem jel kousíček po D11 a pak o Chlumce n.Cidlinou, N.Bydžova, Hořic, Dvora Králové,a pak jsem někde zahnul na asi Bílou Třemešnou, cesty nic moc, sluníčko se s

Vloženo: 07.11.2015
    Uskutečněno: 07.11.2015
  • taky teda ty Lužický hory ale bez Chřibský ale zas s ně

Fanda, Milánek a Hanka jeli podle plánu, já ale nemohl a už to skoro vypadalo že nikam nakonec nepojedu. Ale štěstí se na mě usmálo a já dostal zelenou, v době kdy oni už kafovali někde v Dubé a snad dokonce v pěti nebo

Vloženo: 01.11.2015
    Uskutečněno: 01.11.2015
  • Cesta na Východ se vyplatila

Tak jsem si šetřil motorku až na svátek, doma pracoval, myl nádobí,vysával, auto skoro spravil, věnoval se synkovi, vlepil tunelový portály na panel s vláčkama a slepil mostek, s tím, že se pojedem s Fandou(KrtekBazi) n

Vloženo: 29.10.2015
    Uskutečněno: 29.10.2015
  • setkání s KrtkemBazi

Tak jelikož nám vychází oběma volno zatím stejně a máme to od sebe 20 km a většina kámošů dělá osmičky přes den, dnes došlo na činy a já jsem poprvé mohl vyjet s někým tady z motorkářů.S KrtkemBazem a jeho desmo dukárno

Vloženo: 22.10.2015
    Uskutečněno: 22.10.2015
  • Řebik v nové gumě

Je to schválně zkomolené, samozřejmě s píše Hřebík. Moje nová dunlopka vyfasovala kdesi hřebik. Zjistil jsem to v neděli, když mi nešlo motorku vytlačit z místa.oprava 330,- což není zrovna málo, hold nejsme na vesnici.

Vloženo: 22.10.2015
    Uskutečněno: 22.10.2015
  • jak mě to vyplivlo u Terezína

Musel jsem prostě jet, protože nová zadní guma v dešti určitě nebyla ideálně zajetá. Na fasádě jsem dělal ze žebříku do asi 13:10, v 13:20 jsem jen tak tak stihl u ŽOS ve veřejné jídelně se rychle najíst, dojet na benzin

Vloženo: 16.10.2015
    Uskutečněno: 09.10.2015
  • proč by to nešlo v dešti..

Dneska jsem to fakt už nevydržel a po obídku jsem prostě osedlal oře a vyrazil vstříc kapkám deště, abych objevil tu díru v mracích, jak předvídala aplikace jménem Meteor. No tak jsem si vzal čerstvý naturalek na Benzině

Vloženo: 08.10.2015
    Uskutečněno: 08.10.2015
  • výměna děravé gumy v Best Drive

Tak mi přišla Pirelli Angel ST180/55 R17 za 2670,- s poštovným. S původní tou samou gumou jsem neměl problém a najezdila by asi tak 20tisíc a vesměs jsou na ní pozitivní ohlasy. Tak ale zděsil jsem se, že jeto made in c

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.10.2015
    Uskutečněno: 02.10.2015
  • výlet a díra v zadním...

Tak jsem zdrhnul před polednem z baráku a jel někam na východ. Poděbrady, Žíželice, Chlumec, Pardubice, a pak podle Orlice až na Suchý vrch, kde bylo na mě až moc lidí,tak jsem sjel do Červené vody, Králik, zpět do Bran

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • Dominator výfuk nasazen

Výměna výfuku 20 minut. Zvuk brutální. Na nízké otáčky to duní jako buchar. Až mě to rozesmálo do helmy. Rambajz slyším hodně v helmě a myslím, že to je tím zadním blatníkem a kuframa, že se mi ten zvuk dostává zpět.Pak

Vloženo: 18.09.2015
    Uskutečněno: 18.09.2015
  • Polskem zpět

Najeto 670km původně jsem jel za bratrem na IFA sraz na Potčtejn, ale jelikož jsem se doma zdržel, tak jsme se jen minuli před Vamberkem já razil dál, na Pastviny, pak zastávka na slepé cestě u srubu K S6 U kapličky, K

Vloženo: 24.08.2015
    Uskutečněno: 24.08.2015
  • Passo Dello Stelvio a v mžiku GrossglocknerStrasse

Bratr mě navnadil, že pojede s Honzou, Ondrou a batůžkem Helčou do Alp. Říkal jsem že nejedu. Nepřemýšlel jsem jestli to vyjde draho a spíš že se mi něco vysype, žena mě nepustí a tak. Nakonec jsem oznámil ženě že jedu a

Vloženo: 31.07.2015
    Uskutečněno: 31.07.2015
  • V takovém vedru nikdy více...Jeseníky-Morava trip

Domluveno již týden do předu(původně jsme měli jet v pracovním dni pro pendrek pod Hodonín a to s kolegou Martinem, jelikož ale nebyl čas, naplánovali jsme Holé Stráně, a pak se uvidí...v osm ráno jsme se potkali v Jičín

Vloženo: 07.07.2015
    Uskutečněno: 07.07.2015
  • Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 02.07.2015
    Uskutečněno: 02.07.2015
  • výměna oleje, filtrů, plexi

Takže najeto 51022km, nalit olej mogul moto 4t 10w40 za 129,- litr, olejový filtr asi 190,-, vzduchový filtr 295,-. Vypoušťák bez nějakých špon nebo pilin. sundal jsem filtry a vypustil olej, pak crvknul čistý olej aby

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.07.2015
    Uskutečněno: 02.07.2015
  • vyjížďka a první položení motocyklu

Tak jsem jel jel jel, fotil a pák jsem v kopci na štěrku při rozjezdu moc naklopil motocykl abych se vyhnul blátivé kaluži a motorka mě přepadla. Podržel to kufr a řidítko, malej hlubokej rejppanec dole na hraně kapotáže

Vloženo: 12.06.2015
    Uskutečněno: 12.06.2015
  • eRZety na ŠUMPERK

včera jsem dostal povolenku byť trošku pozdě, ale umyl jsem mouchy a asi ve 14:30 jsem razil dotankovat na Benzinu a vyrazil směr Chlumec, Hradec,Pastviny, Červená Voda,Šumperk-na tom prvním kruháku 2x dokola a zpět. Z Č

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • jak jsem skončil pod mostem, co mi to dalo práce najít

nevěděl jsem kam jet, cesta z Č.Brodu na Říčany (n) objížďka, z Říčan na V.Povovice (n) objížďka, tak jsem to neunesl a potupně jsem jel po D1 směrem k Ledči a tam že pojedu na Hořice-omyl (n) objížďka asi ještě při dal

Vloženo: 29.05.2015
    Uskutečněno: 29.05.2015
  • Odreagování a kontrola oleje

Pro restart po noční jsem vyrazil přes Jevany do Ratají a pak do Sázavy a pak do Zbraslavi a přes K.Horu a Starý Kolín domů. V Ratajích jsem zkontroloval olej a trošku dolil, protože je to pěkná pakárna to změřit. 10x u

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
  • Výlet včera, výlet dnes

je to droga, manželce řeknu že už zejtra nepojedu a jak se ráno proberu, dítě šoupnu do školky, něco málo dom udělám, musím sedlat oře a vyrazit. je to jako droga, česká zem je nesmírně krásná a pořád nevycházím z údivu.

Vloženo: 12.05.2015
    Uskutečněno: 12.05.2015
  • Za Ledeč přes Barboru

na rychlo večer po práci na kukačku do jedné osady pod Chřenovicemi pod Ledčí nad Sázavou.180 km se zajížďkou k D1...ale maximální nadšení a spokojenost z cesty. (y) (y) (y) kilometry střílím od pasu...

Vloženo: 08.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Směr Sázava a Vltava

foto má bratr, cesta směr Hořátev, Sadská, Milčice, Tatce, Kouřim, pak Kostelec-cesta do Kostelce super vyhlídky a zatáčky, když se nejede od Brodu ale od Kouřimi tak se akorát pak připojíte na poslední erzetu před Koste

Vloženo: 03.05.2015
    Uskutečněno: 03.05.2015
  • Libverda

Cesta vymyšlená na poslední chvíli. Komplikace v podobě uzavírek, semaforů v Raspenavě a Libverdě, myslím, že i Bílém potoku. Největší podpásovka byla, že když jsme chtěli po silnici 290 projet na Souš, jenže cedule a s

Vloženo: 23.04.2015
    Uskutečněno: 23.04.2015
  • 15.4-výlet do Ráje a Máchova kraje

cesta cca z hlavy, přes Jičín, Hrubou Skálu, Jablonec, Liberec, Mimoň, Lípa, Doksy, Kokořínský důl(už dlouho nepojedu) a přes Michalovice a Boleslav domů. V Jablonci vyzvednut motorový olej Mogul moto 4t 10W40

Vloženo: 17.04.2015
    Uskutečněno: 17.04.2015
  • tuning ve smyslu ergonomie a bezpečnosti

dnes aplikovány doplňky od SW-Motech. Zdá se mi to drahý, ale zase je to precizní práce a jsem s výsledkem velice spokojen. 1)Rozšíření zrcátek - 2 kusy plastu a 4 ibusy za 1200,- 2) zvýšení řidítěk za cca 900,- A bl

Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • Výlet pro motooblečení

Synka jsem šoupnul do školky a vyrazil řádně ustrojen směr Vítkov u Opavy.Plán mimo dálnice a dle navigace nejkratší cestou. Cesta do Vys.Mýta nuda po hlavní, pak už byly zatáčky a od Mohelnice i sluníčko až do večera.

Vloženo: 10.04.2015
    Uskutečněno: 10.04.2015
  • Vyjížďka

konečně ve středu bylo slušné počasí. Těšil jsem se původně už na pondělí jako malej kluk i proto, že jsem byl 17 dní v posteli na práškách ale nedalo mi to a vlastně od toho pondělka, co foukalo jak blázen jsem do čtvrt

Vloženo: 21.03.2015
    Uskutečněno: 21.03.2015
  • palubní USB zásuvka

Dovolil jsem si zabudovat USB zásuvku vlevo vedle přístrojového štítu. Foto dodám. Aktualizace: motozásuvka z Itálie v Itálii přestala fungovat.Domů jsem jel naslepo.

Vloženo: 17.03.2015
    Uskutečněno: 16.03.2015
  • nákup v Lidlu

Tak jsem zakoupil termoprádlo a odklápěcí helmu s vnitřníma brejlema Crivit. Moc se mi líbí, má náhradní vystýlku, plexi, zimní límec, větrací uzavíratelný otvory 3x. Made in hamburg. Helma má teda větší odpor než ta co

Typ: Koupě
    Vloženo: 18.02.2015