BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

jak jsem skončil pod mostem, co mi to dalo práce najít funkční silnici

Vloženo: 29.05.2015, Uskutečněno: 29.05.2015, Stav tachometru: 48900 km, Zhlédnuto: 2x

nevěděl jsem kam jet, cesta z Č.Brodu na Říčany objížďka, z Říčan na V.Povovice objížďka, tak jsem to neunesl a potupně jsem jel po D1 směrem k Ledči a tam že pojedu na Hořice-omyl objížďka asi ještě při dalších deseti pokusech najít směr až se mi nakonec podařilo najet až za Hořice a pak konečně na Vojslavice.Tam jsem se blejsknul a musel mazat domů, protože ztroskotal plán, že mi rodiče vyzvednou po o dítě ze školky, takže spěch. Mazal jsem tedy po D1 a pak na Kácov, za Uhlířskýma Janovicema opět další objížďka(to už jsem si poprskal plexi zevnitř), takže po Kutnohorské na plnej knedlik, přes Č.Pečky, Kolín a domů A HYBAJ DO ŠKOLKY.UFF. cca 300km díky debilním objížďkám. Letos doufám že to ty lajdáci opraví, pořádně a bude pokoj na pár let.

31081 (679) napsal 29.05.2015 v 15:24

U vás asi aspon něco opravují ale tady u nás na jižní moravě v okolí Brna, ti zk----ci nic nedělají,aspon ne tam kde je potřeba,ted prý dostali fůru peněz na opravy-volám tedy řediteli SSJK,kdy už konečně teda opraví tu šílenou cestu kolem hradu Veveří a dále v okolí a on povídá,že mají furt málo ,zavřít ty parchanty nenažranýýýý

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023