BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 29.10.2015, Uskutečněno: 29.10.2015, Zhlédnuto: 1x

Tak jsem si šetřil motorku až na svátek, doma pracoval, myl nádobí,vysával, auto skoro spravil, věnoval se synkovi, vlepil tunelový portály na panel s vláčkama a slepil mostek, s tím, že se pojedem s Fandou(KrtekBazi) někam se vyvenčit. Dopoledne se dozvídám, že má návštěvu a nejede tak jsem si říkal asi se na to vyprdnu, je hnusně...hergot to mě to štvalo
ale po pozdním obědě jsem si řekl, pojedu na Orlici a tak se stalo, ve 13 hod jsem skočil na motorku a jel Poděbrady, Libice,Opolany,Sány,Dobšice a v nich doprava směr D11, tam kousek za ní na Polní Chrčice,Dománovice, Radovesnice II,Lipec,Krakovany, Týnec nad Labem,Chvaletice, Pardubice, Vys.Mýto,Choceň a zde již vysvítá slunce a je to nádhera, motorkáři nikde, doprava velmi nízká, hřbitovy v obležení důchodců, dále Ústí nad Orlicí a tam jsem nahoru ppo silnici č.14 a hned za ústí zahnul doleva jako zpět přes Orlické Podhůří,Brandýs nad Orlicí,podle oblohy, abych jel stále na sluníčku, jsem ale ostře doprava zahnul v obci Mostek, na silnici č.114(super cesta pro motorky), v obci Rozsocha ostře do leva(2km silnice žádnej zázrak, ale jsou i horší), směrem na Lhoty u Potštejna, tady od té obce super cesta a asfalt, všude koně, jede se dolinou, pak na horizont a po několika kilometrech vyjedete v Kostelci nad Orlicí na kruháhu.Byl jsem nadšený.Počasí super, příroda super.Na Hradec se mi úplně nechtělo a tak jsem v Týništi uhnul na Opočno, odkud asi pochází vítečná točená zmrzlina.Opět silnice č.304 je naprosto luxusní pro trhače rychlostních rekordů, ale na tu předchozí nemá co se týče převýšení a zatáček, je více v lese.Asfalt kvalitní! V Opočně se ffotím na náměstí, protože se k zámku musí pěšky a já mám bejt v 18:00 v práci No cesta zpět nic moc asfalt, ale jinak by to byla další suprová silnice(č.298) s širokými zatáčkami.Do práce jsem přišel v 17:52
Jinak Orlickoústecko je na motorku parádní, miluju to tam.
Abych nezapomněl, 300km najeto. celkový km si nepamatuju.

shumi-p (0) napsal 14.11.2015 v 08:57

Super

Wildaja (44) napsal 02.11.2015 v 07:32

Píšeš moc hezky, člověk se v tom parádně orientuje a pobere si, co se mu může do budoucna hodit .

KrtekBazi (2) napsal 29.10.2015 v 12:51

Tak jsi si to doma odpracoval a pak zasloužené koláče Napsal jsi to hezky a fotky taky,brácha tak hezky neměl.Já jedu v sobotu od 15 hodin do divadla a v neděli se snad urvu,má být pěkně.čau

milan1963 (274) napsal 29.10.2015 v 12:45

Pěkné. Ač jsem z Vysočiny, taky do v podhůří Orl. hor jezdím rád. Jen ne na motorce, ale předválečným, 80 let starým autem. Výsledek - spokojenost - je ale stejný.

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023