BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 07.11.2015, Uskutečněno: 07.11.2015, Stav tachometru: 59400 km, Zhlédnuto: 5x

Tak jsem se jel zas projet.Udělal jsem trošinku chybu, že jsem jel kousíček po D11 a pak o Chlumce n.Cidlinou, N.Bydžova, Hořic, Dvora Králové,a pak jsem někde zahnul na asi Bílou Třemešnou, cesty nic moc, sluníčko se schovávalo za oparem a pak vidím odbočku na přehradu(jakou ale?) no tak jsem tam zahnul a jé je, to odněkud znám.No netušil jsem že tuhle přehradu najdu tady, myslel jsem že je spíše v Krkonoších.Z cedule se dozvídám o co jde. Architektonicky se mi velice líbí, ty doprovodné technologické stavby v jednom stylu, moc hezký, voda čistťounká akorát že do Nymburka už taková nedoteče Fajkt je to krásná přehrada a doporučuji se na ni jet podívat. Jen to chce naplánovat cestu..Projel jsem po hrázi a pak zahnul na pěknou silničku 299 a dál už nevim, jo vlastně Mostek, Borovnice, Pecka(docela fajn cesta a asfalt-jen to tady neznám takže opatrně) a u Pecky jsem si vzpomněl, že jsem jako dítě jezdil s rodiči na Javoří na chalupu/barák od práce a tak jsem to zkoušel najít, jen jsem našel Dolní Javoří a to nebylo ono-tak příště.Silnice dobré..Pak jsem dojel asi přes Bělohrad a Lužany do Jičína, pak jel na Ml.Boleslav a uhnul jsem na Dětenice. Cesta největší šit až ke Starým Hradům, fakt silnice na hovno a potvrzuje se to, že v okresu Jičín některý silnice prostě 20 let jenom plácaj lopatama (bylo vidět že je to nedávno zaplácaný).Stejně v prdeli je silnice k muzeu motorek v Bartoušove, leta letoucí, turistů tam v létě jezdí hodně ale nikoho stav silnic nezajímá. Litoval jsem tlumiče a místy vzteky zašlápnul fest brzdy abych zpomalil.To se prostě nedalo. silnice měla zalátaný díry, to jo, ale fakt na metru 20 záplat, tohle člověk nechápe.
Celkově mě cesta moc nebavila až na pár míst. Zlatej východ
P.S.: protože to tam moc neznám, myslím, že některý silnice by v těch končinách ale pěkný být mohly

jarolim (136) napsal 07.12.2015 v 22:40

Jo, z Přelouče to je kousek blíž.dík.

mokomido (0) napsal 07.12.2015 v 22:30

Prima tip,fotky mluví za vše už se těším na volnou chvilku k prozkoumání okolí...snad nebudou ještě padat trakaře.

BorisVTR (5) napsal 13.11.2015 v 21:16

A škoda tych rozbitych cest

BorisVTR (5) napsal 13.11.2015 v 21:15

To vypada uplne super. Tam bych sa jel podivat.

shumi-p (0) napsal 09.11.2015 v 14:20

Pěkně napsáno i nafoceno ,no některé silnice jsou na nervi

BigRad (0) napsal 07.11.2015 v 20:42

Koukám, zírám, netušil jsem, že u nás existuje něco tak nádherného. Krásná klasika, stavěná s citem pro potěšení oka, no báječná. Hned má tip na výlet v příštím roce, to si nenechám ujít. Díky a víc takových vyjížděk.

Thunder (0) napsal 07.11.2015 v 18:12

pěkná přehrada

jarolim (136) napsal 07.11.2015 v 17:34

je, velmi.

Milanek13 (48) napsal 07.11.2015 v 17:32

Přehrada moc pěkná

jarolim (136) napsal 07.11.2015 v 17:30

Fando, zima nebyla.Ještě jsem si navlíkl vestu s kapucí aby mě netáhlo na hrudník a kapuci jsem použil jako kuklu Nevim proč mi je nejcvíc zima na prsa, přitom mám před sebou plexi. Nohy mi nemrznou, ruce, hlava. ale vesta zabrala.
Wildaja: děkuju.
Jardas44: podobná je u nás ještě jedna myslím, taky na labi.

KrtekBazi (2) napsal 07.11.2015 v 14:15

Čau Honzo,opravdu pěkný výlet a ta přehrada je parádní Tebe zima jen tak nedostane

Wildaja (44) napsal 07.11.2015 v 13:39

Pěkný zápis a tahle přehrada a celkově pohled na hráz určitě stojí za to .
Navíc je hezké, jak jsi ji našel haluzově ... tak je to kolikrát nejlepší . Přehrada Les Království , to si budu pamatovat . Děkuji za Tip .

Jardas444 (10) napsal 07.11.2015 v 13:36

Na přehradě Les Království jsem letos byl taky a je to opravdu krásná přehrada.U nás asi nejhezčí

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023