Honda CB 750 (1997)

Vlastník Martinhol
Vloženo 2.10.2014
Aktualizováno 24.10.2019

Legendární, krásná, jednoduše ovladatelná a dostatečně silná motka !

Honda NT 700V Deauville: naháč je naháč,.takže zvítězilo CB-éčko

První dojmy - už první jízdu od prodávajícího jsem si užil. Motka mě překvapila svou ovladatelností. Takovou jsem ani nečekal od čtyřválce a 230kg těžké motorky. Motorka je tichá a dostatečně silná, aby si člověk užil trochu adrenalinu. Asi nejslabším místem celé motorky je zadní brzda, ale jde o zvyk. Když budete brzdit přední i zadní brzdou zároveň, tak je brzdění velmi účinné.

Motorku bych doporučil pro - pro pokročilé jezdce, co už mají za sebou nějakou tu sezonu a poradí si s váhou 230 kg

Doplňky na motorce - Plexi štít a motokufry

Tuto mašinu jsem si vybral za prvé proto, že je to Honda a za druhé, že je to vzduchem chlazený čtyřválec. A samozřejmě pro její výkon, který je více jak 70 koní.
Myslím si, že je to dostačující síla i pro jízdu ve dvou a pro trocha adrenalinu. Je to legendární Seven-fifty. Prostě paráda :) Jízda po dánici je bezproblémová. Motorka drží stopu a není nijak záludná. samozřejmě nad dálničním limitem si řekne větší příděl benzinu, ale to k tomu patří. Ale i tak není spotřeba nikterak závratná. Nemůžeme přeci jezdit jen na výpary, že ? :)
V pohodě se pohybuji mezi 5 - 6 litrů na 100km. A to jí nijak nešetřím.
Díky namontovaným kufrům se dá s motkou cestovat všude a i ve dvou. Větší terén bych s ní nevyhledával. Limitem je váha a malá světlá výška. Na terén jsou tu jiné stroje :)

Janpol
Janpol napsal 06.11.19 v 20:39 10b.

Krasavice Ještě otázka - ta hydraulická spojka je dodělávka nebo to pak montovali až na ty poslední kusy?

anfanger01
anfanger01 napsal 20.08.19 v 13:26

Čau, pořídil jsem si letos stejnou krasavici. Chtěl bych ji postavit vedle jiné a pokecat o jízdních vlastnostech, chování, zkusenostech...mel bys některé odpoledne nebo víkend cas???

Woky
Woky napsal 19.01.16 v 16:13 10b.

bomba , aneb 1o bodů jasnejch

Kwítek
Kwítek napsal 06.02.15 v 09:31

Paráda!
Tak kam spolu letos vyrazíme?

wombat
wombat napsal 12.01.15 v 18:42