Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Deník motorky
Nalezeno 55 záznamů

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017
  • NAŠE KLASIKA

Počasí je už SUPER teď je to jízda o které celou zkur... zimu sníme :-$ 304 km nebo 189 mil B-) asfalt opravdu lepí je hic možná až provokuje ta vůně co odráží by zblbnula i dědka jako já (u) Haryk tahá jako bejk c

Vloženo: 03.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • PRVNÍ JARNÍ 2017

Letos jedeme na první on the road až 20.5. nojo co se dá dělat globální oteplování je píčo... tomu už věří jen p.Klaus a prodejci klimošek :-) Letos prvních 155 mil nebo 250 km odjeto pod zataženou oblohou bez jediné k

Vloženo: 20.05.2017
    Uskutečněno: 20.05.2017
  • OPĚT PROTI PROUDU

Jo tak to máme, když se jedou všichni mačkat do Poděbrad v našem plánu jsou jarní lázně a je nám fajn +o( Úplně bez motušek to nejde udělali jsme cestou domů krátkou inspekci v Dolte a můžeme reportovat,že je vše v pořá

Vloženo: 05.04.2017
    Uskutečněno: 05.04.2017
  • ZIMA NEKONEČNÁ

Zima venku zima v dílně no úplně na hov... :-( našel jsem si lék na absťák po letech je doma nová hra RIDE 2 tak to je hustej racing mooc povedený. +o( Mám odlítaný všechny MOTO GP i MX GP a co kdo kdy s motorkama vyd

Vloženo: 15.02.2017
    Uskutečněno: 15.02.2017
  • PF 2017

Přejeme Vám přátelé krásné vánoce do nového roku 2017 hodně zdraví a štěstí (y) Na silnicích jen vítr ve tváři a nekonečnou svobodu +o( Ohlédnutí za našim rokem 2016 ve filmu. Mějte se fajn Luboš a Vlaďka :-$

Vloženo: 25.12.2016
    Uskutečněno: 25.12.2016
  • LED osvětlení

Po letošním vyrovnání za elektriku :[ jsem s tím začal konečně něco dělat. :-$ Starý zářivky co vážili každá snad 15 kilo jsem hodil do prde... se divím že to na těch háčkách a 5-kách vrutech drželo :-D Namontoval jse

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.11.2016
    Uskutečněno: 06.11.2016
  • HARLEY SUMMER TOUR 2016 SLOVENSKO

Report z druhého týdne naší dovolené a lehké ohlédnutí za celou " TOUR " Celkem najeto cca 1.200 km nebo 745 mil nebo 1.312.336 yardů +o( Přejezd na Slovensko v dešti pro nás poprvé,ale jo v pohodě Na Rajče přidá

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • HARLEY SUMMER TOUR 2016

Počasí stojí za hov...,ale jezdíme a poznáváme bohem zapomenuté kouty naší země. B-) Zítra už přesun na Slovensko do nádherných Bojnic jo to bude teplíčko :-$ foto na Rajčeti počtení zde: http://www.pradedo

Vloženo: 16.07.2016
    Uskutečněno: 16.07.2016
  • TIP NA NĚKOLIK VÝLETŮ

HARLEY SUMMER TOUR 2016 B-) máme konečně dovolenou a tak jedeme +o( Měl pravdu ten náš Bedřich krásná je " Má vlast " (y) foto pro inspiraci na Vaše cesty přátelé na našem Rajčeti :-$ I trochu odborného počt

Vloženo: 14.07.2016
    Uskutečněno: 14.07.2016
  • TIP NA VÝLET

Je to od baráku cca 70 km jako do Hradce a zpátky a přitom jinej svět veliká paráda +o( Hodně zajímavá hystorie i ten zmetek Hitler se tam chtěl zašít před světem . foto na Rajčeti B-) http://truck0.rajce.idnes

Vloženo: 05.07.2016
    Uskutečněno: 05.07.2016
  • TIP NA VÝLET

Unikátní sochařská rezervace zvaná podle svého autora Braunův Betlém je neodmyslitelným prvkem kukského okolí. Bez nadsázky představuje špičku evropského barokního sochařství v plenéru. Tolik z oficiálních stránek. M

Vloženo: 03.07.2016
    Uskutečněno: 02.07.2016
  • Seřízení spojky pro Freemana

Ahoj kamaráde, to by neměl být až tak velký problém ;-) teda pokud není spojka sjetá na prach,ale to je málo pravděpodobné :-$ Nejdřív zkontroluj jakou máš vůli na páčce ideální 5-9 mm mrtvého chodu,aby spojka neklou

Vloženo: 27.06.2016
    Uskutečněno: 27.06.2016
  • SOBOTKA 21.5.2016

Dopoledne práce odpolko krásnej výlet a navečer teda znovu do práce dodělat co jsem odložil +o( Neva hezkej čas s Kamarády a super svezení B-) a VO TOM TO JE :-DD

Vloženo: 21.05.2016
    Uskutečněno: 21.05.2016
  • 1 Májová

Dobrá jarní 302km= 187mi 1151.215yd a nebo jenom super svezení +o( pořád stejná :! všude je to naše království koruny České nádherné ,ale taky pytel problémů což máme i doma není kam utíkat protože nikdo to za N

Vloženo: 08.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • naše Harley Davidson Tour 2016

Naše 2 jarní motožehnání.Pěkné počasí mnoho přátel parádní svezení B-) +o(

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Pohodová sobota

Počasí udrželo sobotu sjízdnou :-DD Jedeme máme otevírání silnic u nás doma a to bychom neměli vynechat :-$ Pořadatel MKM 1997 dobrá práce už to mají kluci zmáknutý (y) Jedeme jen do Pohoře nemůžeme tomu dát celej den

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • JEDEME 1 MÍLE 2016

Nová sezona začala,jako spravnej majitel motocyklu Harley Davidson jsem konečně dojel do Poděbrad i když mě práce drží za vejfuky,tak jsme tam odpoledne dorazili na mě to není i když už tam bylo prázdno (u) Já to mám

Vloženo: 03.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • ZIMNÍ SERVIS 3

Po zjištění,že momenťák na levé závity není běžnou výbavou žádné spřátelené dílny v okolí "musel" :-$ zakoupit toto vybavení náš firemní externí servis. (y) Petr je kamarád neměl s tím problém a může si dát na www strá

Vloženo: 22.01.2016
    Uskutečněno: 22.01.2016
  • ZIMNÍ SERVIS 2

Po všech konzultacích a dalším hlubším studování našeho "kusu železa" mám vše potřebné na ponku a jdu do toho s vědomím,že mi při první opravě dost informací uniklo :! no jo chybama se člověk učí já vím (u) umíme

Vloženo: 16.01.2016
    Uskutečněno: 16.01.2016
  • PF 2016

Každý rok si hraju s PF kou a moc mě to baví,ale letos už mě zase moje práce tlačí na jinou Higway než bych si přál,ale už si to tak neberu se z toho nepose.. +o( Dnes odpoledne mě fabrika vyflusnula a skoro už nevím,ž

Vloženo: 31.12.2015
    Uskutečněno: 31.12.2015
  • ZIMNÍ SERVIS

Chybama se člověk učí a tak můj Haryk uznal za vhodné,abych si rozborku udělal znovu. (u) Po odzkoušení jsem motocykl zazimoval a věnoval se ostatní práci. B-) Jednou přijdu do dílny přejedu vlčí smečku očima a prásk po

Vloženo: 11.12.2015
    Uskutečněno: 11.12.2015
  • MOTO GP

Už dávno vím,že emoce se musí zvládnout a ne jitřit (u) ,ale dnešní mládež to je mazec (u) postrč,ulehči,zařiď a já pak budu King :-$ a když se něco posere tak spadne umělé sebevědomí jako domeček z karet a vše jde st

Vloženo: 30.10.2015
    Uskutečněno: 30.10.2015
  • KAMARÁD NA KAŽDÝ DEN

Nevím jak to je možný :! není každej den posvícení v práci problémů,že by se z toho jeden posr.. :[ ale Haryk to snad přece nemůže vědět }:( jedu domů nasranej a najednou prd červík do hlavy :-$ hele to parádní

Vloženo: 01.10.2015
    Uskutečněno: 01.10.2015
  • Na Svatého Václava

Sváteční den paráda,ale odpoledne musím do práce,tak jen malej výlet B-) Počasí super a jen zase čumím co máme kousek od baráku. (s) Rozlohou ohromný a krásně opravený Hospital v Kuksu (y) pěkný muzeum veteránů,kde je

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • PODZIMNÍ SERVIS HOTOVO

Jak někdo kdysi napsal "po monoha potížích a nezdarech" máme hotovo. :-$ Doufám,že už nebudeme mít volejničku (u) to se uvidí až za provozu zatím OK (y) a nová guma nás vždy doveze domů +o( vlastně můžu říct jako ta

Vloženo: 26.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • NA SKOK DO "DALEKÉ" CIZINY

Na sobotní odpoledne jsem zavřel dílnu a nechal se holkama vytáhnout :-$ na výlet autem. (u) Cíl není daleko oběd u Žana chytíme rybičku a potom pro nás trochu všední,ale v každém ročním období nádherné courání po lá

Vloženo: 20.09.2015
    Uskutečněno: 20.09.2015
  • NĚCO ZA NĚCO

Nádherná sezona a parádní poježdění super (y) No a najednou prd a ukaž chlapče jak si se mnou poradíš když už mě máš doma. (u) Příběh jednoduchej odstavil jsem Haryka v neděli do depa a až ve středu večer mi to vyšlo,ž

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.09.2015