Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

Vloženo: 26.09.2015, Uskutečněno: 26.09.2015, Zhlédnuto: 1x

Jak někdo kdysi napsal "po monoha potížích a nezdarech" máme hotovo. Doufám,že už nebudeme mít volejničku to se uvidí až za provozu zatím OK a nová guma nás vždy doveze domů vlastně můžu říct jako ta stará Hrabal jsem se trochu ve fotkách,tak jen tak pro radost pár fotek z přírody v podstatě fotím většinou ráno cestou do práce nespěchám podívam se jak je hezký ráno a pak hurá do rachoty. Náhodou jsem objevil video,který jsem zkouknul celý i když jsem měl už bejt na poště,ale stihnul jsem všechno Moc hezky udělaná pohádka pro velký kluky a vidím tam i hodně známejch tváří paráda moc se mi to líbilo.
truck0.rajce.idnes.cz/PRIRODA_NADHERNA_V_KAZDEM_OKAMZIKU./

Taťka (2) napsal 27.09.2015 v 19:47

Pořád Vás po očku sleduju a pořád si říkám, kde se to v Tobě bere. Tři nový motorky, pro někoho celoživotní makačka, pro Tebe zábavička na pár měsíců... Ale když to chlapa baví, asi to prostě jinak odsejpá Ať se Ti dál takhle daří a ať Vám to i dál takhle krásně klape (zdravím i Vlaďku ).
P.S...ten Populár mě potěšil

šima52 (3) napsal 27.09.2015 v 18:05

To není normální, říkám si letos už toho asi moc nebude.. a buch.. demontovat, připravit, sehnat všechny
díly, zkompletovat, při tom samozřejmě do práce a on to má frajer v týdnu hotové. Klobouček dolů

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017